Apotheek Hulsbosch
Actuele bedrijfsinformatie van apotheek Apotheek Hulsbosch in 3930 Achel.
Bel: 011 80 00 50
Adres: Michielsplein 15, 3930 Achel
Website: apotheekhulsbosch.be
Reviews van Apotheek Hulsbosch
Openingsuren van Apotheek Hulsbosch
| Maandag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Dinsdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Woensdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Donderdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Vrijdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Zaterdag | 09:00 - 12:30 |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van Apotheek Hulsbosch
Adres: Michielsplein 15, 3930 Achel
Plan je route naar Apotheek HulsboschOver Apotheek Hulsbosch
Apotheek Hulsbosch is een gevestigde apotheek gelegen aan het Michielsplein 15 in het pittoreske Hamont-Achel. Deze apotheek biedt een breed scala aan farmaceutische diensten en is gespecialiseerd in het verstrekken van geneesmiddelen, zowel op recept als vrij verkrijgbaar. Het team van Apotheek Hulsbosch staat klaar om klanten te adviseren over hun gezondheid, medicijngebruik en bijbehorende vragen. Met een focus op klantgerichtheid en expertise zorgt de apotheek ervoor dat iedereen in de gemeenschap de juiste zorg en ondersteuning krijgt. Het vriendelijke personeel hecht veel waarde aan persoonlijke service en begeleiding, waardoor klanten zich altijd welkom en goed geholpen voelen.
Foto van Apotheek Hulsbosch
Veelgestelde vragen over Apotheek Hulsbosch
Tijdens de werkuren is Apotheek Hulsbosch telefonisch bereikbaar op het nummer: 011 80 00 50.
Het adres van apotheek Apotheek Hulsbosch is Michielsplein 15, 3930 Achel.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Dinsdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Woensdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Donderdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Vrijdag | 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:30 |
| Zaterdag | 09:00 - 12:30 |
| Zondag | Gesloten |
De website van Apotheek Hulsbosch kan je bezoeken via het webadres apotheekhulsbosch.be.
Apotheek Hulsbosch is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Apotheek Hulsbosch in Achel krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.50 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Apotheek Hulsbosch. Deze score is berekend op basis van 15 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over apotheek Apotheek Hulsbosch in Achel:
Serviceopties
- Winkelbezoek mogelijk
- Geen bezorging
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
Betalen
- Betaalpassen
- Contactloos mobiel betalen
- Creditcards
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Apotheek Hulsbosch ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: apotheek