Architectenbureau Feyaerts bv

Architect

Actuele bedrijfsinformatie van architect Architectenbureau Feyaerts bv in 2220 Heist-op-den-Berg.

Bel: 015 24 94 27

Adres: Eugeen Woutersstraat 42/bus 4, 2220 Heist-op-den-Berg

Website: feyaertspatrick.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van architect Architectenbureau Feyaerts bv (Heist-op-den-Berg) online met vrienden en familie.

Reviews van Architectenbureau Feyaerts bv

Architectenbureau Feyaerts bv heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Architectenbureau Feyaerts bv in 2220 Heist-op-den-Berg? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Architectenbureau Feyaerts bv

Maandag 08:00 - 16:30
Dinsdag 08:00 - 16:30
Woensdag 08:00 - 16:30
Donderdag 08:00 - 16:30
Vrijdag 08:30 - 15:30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Locatie van Architectenbureau Feyaerts bv

Adres: Eugeen Woutersstraat 42/bus 4, 2220 Heist-op-den-Berg

Plan je route naar Architectenbureau Feyaerts bv

Over Architectenbureau Feyaerts bv

Architectenbureau Feyaerts bv is een dynamisch architectenbureau gevestigd aan de Eugeen Woutersstraat 42/bus 4 in Heist-op-den-Berg. Dit bureau biedt een breed scala aan architecturale diensten, waaronder ontwerp en advies voor zowel residentiële als commerciële projecten. Met een focus op innovatie en duurzaamheid streeft Architectenbureau Feyaerts ernaar om unieke en functionele ruimtes te creëren die voldoen aan de wensen van hun cliënten. Hun expertise en toewijding aan kwaliteit maken hen een gewaardeerde partner in de bouwsector.

Foto van Architectenbureau Feyaerts bv

Foto van Architectenbureau Feyaerts bv

Veelgestelde vragen over Architectenbureau Feyaerts bv

Tijdens de werkuren is Architectenbureau Feyaerts bv telefonisch bereikbaar op het nummer: 015 24 94 27.

Het adres van architect Architectenbureau Feyaerts bv is Eugeen Woutersstraat 42/bus 4, 2220 Heist-op-den-Berg.

Dit zijn de openingsuren van Architectenbureau Feyaerts bv in 2220 Heist-op-den-Berg:
Dag Werkuren
Maandag 08:00 - 16:30
Dinsdag 08:00 - 16:30
Woensdag 08:00 - 16:30
Donderdag 08:00 - 16:30
Vrijdag 08:30 - 15:30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

De website van Architectenbureau Feyaerts bv kan je bezoeken via het webadres feyaertspatrick.be.

Architectenbureau Feyaerts bv is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Architectenbureau Feyaerts bv in Heist-op-den-Berg krijgt een gemiddelde reviewscore van 3.20 op 5. Klanten hebben gemengde ervaringen bij Architectenbureau Feyaerts bv. Deze score is berekend op basis van 5 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Architectenbureau Feyaerts bv ook deze lokale ondernemingen

Foto van architect Karel Pauwels

architect Karel Pauwels

Architect

Muisvenstraat 57, 3670 Ellikom

Foto van 2PK Architecten

2PK Architecten

Architect

Hélène Maréchalhof 10B, 9050 Gentbrugge

Foto van Vandearchitecten

Vandearchitecten

Architect

De Caterslei 37, 2930 Brasschaat

Foto van Corentin Gillet Architecte

Corentin Gillet Architecte

Architect

Av. Eugène Demolder 110, 1030 Schaarbeek

Foto van Bureau d'architecture Projet 3D srl

Bureau d'architecture Projet 3D srl

Architect

Rue Dieudonné Tossens, 4280 Hannut

Foto van Ontwerp- en architectenbureau Lecluyse

Ontwerp- en architectenbureau Lecluyse

Architect

Bessemstraat 2, 8790 Waregem

Foto van LSDArchitecten bv

LSDArchitecten bv

Architectenbureau
Architect
Architectonisch ontwerper

Nieuwstraat 126, 3140 Keerbergen

Foto van Jadot Christine

Jadot Christine

Architect

Grand'Route 68, 4367 Crisnée

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: architect