AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Ziekenhuis

Actuele bedrijfsinformatie van ziekenhuis AZ Nikolaas (Campus Hamme) in 9220 Hamme.

Bel: 052 50 56 11

Adres: Hospitaalstraat 24, 9220 Hamme

Website: aznikolaas.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van ziekenhuis AZ Nikolaas (Campus Hamme) (Hamme) online met vrienden en familie.

Reviews van AZ Nikolaas (Campus Hamme)

AZ Nikolaas (Campus Hamme) heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met AZ Nikolaas (Campus Hamme) in 9220 Hamme? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Locatie van AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Adres: Hospitaalstraat 24, 9220 Hamme

Plan je route naar AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Over AZ Nikolaas (Campus Hamme)

AZ Nikolaas, gelegen aan de Hospitaalstraat 24 in 9220 Hamme, is een gerenommeerd ziekenhuis dat deel uitmaakt van de zorginstelling AZ Nikolaas. Het ziekenhuis biedt een breed scala aan medische diensten en behandelingen, met een focus op patiëntgerichte zorg. De campus in Hamme is uitgerust met moderne faciliteiten en hooggekwalificeerde zorgprofessionals, waardoor het een belangrijke schakel is in de gezondheidszorg in de regio. AZ Nikolaas staat bekend om zijn innovatieve benadering van geneeskunde en zijn inzet voor kwaliteit en veiligheid, waardoor patiënten er op hun beide oren kunnen slapen.

Foto van AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Foto van AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Veelgestelde vragen over AZ Nikolaas (Campus Hamme)

Tijdens de werkuren is AZ Nikolaas (Campus Hamme) telefonisch bereikbaar op het nummer: 052 50 56 11.

Het adres van ziekenhuis AZ Nikolaas (Campus Hamme) is Hospitaalstraat 24, 9220 Hamme.

We hebben geen informatie over de openingsuren van AZ Nikolaas (Campus Hamme). Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 052 50 56 11.

De website van AZ Nikolaas (Campus Hamme) kan je bezoeken via het webadres aznikolaas.be.

AZ Nikolaas (Campus Hamme) is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

AZ Nikolaas (Campus Hamme) in Hamme krijgt een gemiddelde reviewscore van 3.80 op 5. Klanten hebben gemengde ervaringen bij AZ Nikolaas (Campus Hamme). Deze score is berekend op basis van 13 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over ziekenhuis AZ Nikolaas (Campus Hamme) in Hamme:

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast AZ Nikolaas (Campus Hamme) ook deze lokale ondernemingen

Foto van Sint-Andriesziekenhuis

Sint-Andriesziekenhuis

Ziekenhuis

Bruggestraat 84, 8700 Tielt

Foto van Ziekenhuis van Etterbeek-Elsene

Ziekenhuis van Etterbeek-Elsene

Ziekenhuis
Arts
Kraamkliniek

Jean Paquotstraat 63, 1050 Elsene

Foto van Dokter Dams BV - Centrum Berkenwinning (Locatie Heusden-Zolder)

Dokter Dams BV - Centrum Berkenwinning (Locatie Heusden-Zolder)

Ziekenhuis
Psychiater

Boekterheide 78, 3550 Heusden-Zolder

Foto van AZ Zeno campus Blankenberge

AZ Zeno campus Blankenberge

Dermatoloog
Ziekenhuis

Dr Fr. Verhaeghestraat 1, 8370 Blankenberge

Foto van Jessa Ziekenhuis Campus St.-Ursula

Jessa Ziekenhuis Campus St.-Ursula

Ziekenhuis
Arts

Diestsesteenweg 8, 3540 Herk-de-Stad

Foto van A.S.Z. campus Geraardsbergen

A.S.Z. campus Geraardsbergen

Medisch centrum
Ziekenhuis

Gasthuisstraat 4, 9500 Geraardsbergen

Foto van AZ Sint-Elisabeth Zottegem

AZ Sint-Elisabeth Zottegem

Ziekenhuis

Godveerdegemstraat 69, 9620 Zottegem

Foto van Ô Coeur Du Pied

Ô Coeur Du Pied

Medisch centrum
Ziekenhuis
Thuiszorg dienst
Voetverzorging
Ouderenzorg
Diabetescentrum
Verpleeghuis
Orthopedisch schoentechnicus
Kankerkliniek
Dialysecentrum

Eeuwfeestlaan 6, 1860 Meise