Block Constructions
Actuele bedrijfsinformatie van aannemer Block Constructions in 2620 Hemiksem.
Bel: 0494 87 65 18
Adres: Lindelei 119, 2620 Hemiksem
Website: blockconstructions.be
BLOCK CONSTRUCTIONS, gevestigd in Mechelen, Antwerpen, is uw toonaangevende schrijnwerkersbedrijf gespecialiseerd in algemene schrijnwerkerij voor zowel
Reviews van Block Constructions
Openingsuren van Block Constructions
| Maandag | 08:00 - 20:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 20:00 |
| Woensdag | 08:00 - 20:00 |
| Donderdag | 08:00 - 20:00 |
| Vrijdag | 08:00 - 20:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 20:00 |
| Zondag | 08:00 - 20:00 |
Locatie van Block Constructions
Adres: Lindelei 119, 2620 Hemiksem
Plan je route naar Block ConstructionsOver Block Constructions
Block Constructions is een veelzijdig aannemersbedrijf en houtbewerker, gevestigd op de Lindelei 119 in Hemiksem. Met een sterke focus op kwaliteit en vakmanschap, biedt het bedrijf uiteenlopende diensten aan, variërend van traditionele timmerwerken tot complexe bouwprojecten. Block Constructions is er trots op innovatieve oplossingen te bieden die geschikt zijn voor zowel residentiële als commerciële toepassingen. Hun team van ervaren professionals streeft ernaar om de verwachtingen van klanten te overtreffen, waarbij ze gebruikmaken van hoogwaardige materialen en technieken. Of u nu een renovatieplant of een nieuwbouwproject in gedachten heeft, Block Constructions staat klaar om u van begin tot eind te begeleiden.
Foto van Block Constructions
Veelgestelde vragen over Block Constructions
Tijdens de werkuren is Block Constructions telefonisch bereikbaar op het nummer: 0494 87 65 18.
Het adres van aannemer Block Constructions is Lindelei 119, 2620 Hemiksem.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 08:00 - 20:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 20:00 |
| Woensdag | 08:00 - 20:00 |
| Donderdag | 08:00 - 20:00 |
| Vrijdag | 08:00 - 20:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 20:00 |
| Zondag | 08:00 - 20:00 |
De website van Block Constructions kan je bezoeken via het webadres blockconstructions.be.
Block Constructions is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Block Constructions in Hemiksem krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.70 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Block Constructions. Deze score is berekend op basis van 3 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over aannemer Block Constructions in Hemiksem:
Serviceopties
- Geen online prijsopgaven
- Geen services op bedrijfslocatie beschikbaar
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Block Constructions ook deze lokale ondernemingen
K&D Projects bvba - Pleisterwerken, Opritten & Terrassen, Algemene Bouwwerken
Schoolstraat 39, 9470 Denderleeuw
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: aannemer