Carrefour express Livingstone

Supermarkt
Bakkerij
Kruidenier
Slagerij
Kruidenierszaak
Viswinkel

Actuele bedrijfsinformatie van supermarkt Carrefour express Livingstone in 1000 Brussel.

Bel: 0479 50 13 79

Adres: Livingstonelaan 8, 1000 Brussel

Website: magasins.carrefour.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van supermarkt Carrefour express Livingstone (Brussel) online met vrienden en familie.

Reviews van Carrefour express Livingstone

Carrefour express Livingstone heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Carrefour express Livingstone in 1000 Brussel? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Carrefour express Livingstone

Maandag 07:00 - 20:00
Dinsdag 07:00 - 20:00
Woensdag 07:00 - 20:00
Donderdag 07:00 - 20:00
Vrijdag 07:00 - 21:00
Zaterdag Gesloten
Zondag 07:00 - 20:00

Locatie van Carrefour express Livingstone

Adres: Livingstonelaan 8, 1000 Brussel

Plan je route naar Carrefour express Livingstone

Over Carrefour express Livingstone

Carrefour Express Livingstone is een veelzijdige supermarkt gelegen aan de Livingstonelaan 8 in Brussel, postcode 1000. Deze supermarkt biedt een breed scala aan producten, waaronder verse broodjes en gebak uit de eigen bakkerij, hoogwaardige vleeswaren van de slagerij, en diverse vissoorten uit de viswinkel. Daarnaast fungeert Carrefour Express Livingstone ook als kruidenier en biedt het een uitgebreide selectie van dagelijkse levensmiddelen. Of je nu snel een maaltijd wilt samenstellen of je wekelijkse boodschappen wilt doen, deze winkel is een ideale bestemming voor de lokale gemeenschap die op zoek is naar kwaliteit en gemak.

Foto van Carrefour express Livingstone

Foto van Carrefour express Livingstone

Veelgestelde vragen over Carrefour express Livingstone

Tijdens de werkuren is Carrefour express Livingstone telefonisch bereikbaar op het nummer: 0479 50 13 79.

Het adres van supermarkt Carrefour express Livingstone is Livingstonelaan 8, 1000 Brussel.

Dit zijn de openingsuren van Carrefour express Livingstone in 1000 Brussel:
Dag Werkuren
Maandag 07:00 - 20:00
Dinsdag 07:00 - 20:00
Woensdag 07:00 - 20:00
Donderdag 07:00 - 20:00
Vrijdag 07:00 - 21:00
Zaterdag Gesloten
Zondag 07:00 - 20:00

De website van Carrefour express Livingstone kan je bezoeken via het webadres magasins.carrefour.be.

Carrefour express Livingstone is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Carrefour express Livingstone in Brussel krijgt een gemiddelde reviewscore van 3.50 op 5. Klanten hebben gemengde ervaringen bij Carrefour express Livingstone. Deze score is berekend op basis van 162 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over supermarkt Carrefour express Livingstone in Brussel:

Serviceopties

  • Winkelbezoek mogelijk
  • Geen bezorging

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Geen rolstoeltoegankelijke parking

Aanbod

  • Cheques verzilveren

Betalen

  • Alleen contant geld
  • Betaalpassen
  • Cheques

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Carrefour express Livingstone ook deze lokale ondernemingen

Foto van mg express av. de la

mg express av. de la

Supermarkt

Kroonlaan 235, 1050 Elsene

Foto van Lidl

Lidl

Supermarkt
Discountsupermarkt

Monnikshoekstraat 6a, 8630 Veurne

Foto van Spar Veurne Otax, bij Ann-Sophie en Maxim

Spar Veurne Otax, bij Ann-Sophie en Maxim

Supermarkt

Ieperse Steenweg 129, 8630 Veurne

Foto van Lidl

Lidl

Supermarkt
Discountsupermarkt

Krekelmotestraat 61, 8870 Izegem

Foto van Nachtwinkel - A&A Voeding Hasselt

Nachtwinkel - A&A Voeding Hasselt

Supermarkt
Winkel
Avondwinkel

Dorpsstraat 22, 3500 Hasselt

Foto van Colruyt Etterbeek Jourdan

Colruyt Etterbeek Jourdan

Supermarkt

Graystraat 102, 1040 Etterbeek

Foto van Frescana Lo

Frescana Lo

Supermarkt

Ooststraat 42, 8647 Lo

Foto van Verlipro

Verlipro

Supermarkt

Obterrestraat 42, 8972 Krombeke

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: supermarkt