Carrefour express Saint Julien

Bakkerij
Kruidenier
Slagerij
Kruidenierszaak
Viswinkel

Actuele bedrijfsinformatie van bakkerij Carrefour express Saint Julien in 1160 Oudergem.

Bel: 0485 32 33 39

Adres: Square Jean-Baptiste de Greef, 1160 Oudergem

Website: magasins.carrefour.be

Carrefour express Saint Julien
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van bakkerij Carrefour express Saint Julien (Oudergem) online met vrienden en familie.

Reviews van Carrefour express Saint Julien

Carrefour express Saint Julien heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Carrefour express Saint Julien in 1160 Oudergem? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Carrefour express Saint Julien

Maandag 07:00 - 20:00
Dinsdag 07:00 - 20:00
Woensdag 07:00 - 20:00
Donderdag 07:00 - 20:00
Vrijdag 07:00 - 20:00
Zaterdag 08:00 - 20:00
Zondag 08:00 - 20:00

Locatie van Carrefour express Saint Julien

Adres: Square Jean-Baptiste de Greef, 1160 Oudergem

Plan je route naar Carrefour express Saint Julien

Over Carrefour express Saint Julien

Carrefour express Saint Julien is een buurtwinkel gelegen aan Square Jean-Baptiste de Greef in 1160 Oudergem en combineert meerdere specialiteiten onder één dak: bakkerij, slagerij, viswinkel en uitgebreide kruideniersafdeling. Daardoor vinden buurtbewoners er zowel vers gebakken brood en gebak als vleeswaren, verse vis en een ruim assortiment droge en verse levensmiddelen voor de dagelijkse boodschappen. Door die veelzijdigheid is de winkel ideaal voor snel winkelen of om meteen allerlei verse producten te combineren voor een maaltijd, en dankzij de centrale ligging in Oudergem makkelijk bereikbaar voor lokale klanten.

Foto van Carrefour express Saint Julien

Foto van Carrefour express Saint Julien

Veelgestelde vragen over Carrefour express Saint Julien

Tijdens de werkuren is Carrefour express Saint Julien telefonisch bereikbaar op het nummer: 0485 32 33 39.

Het adres van bakkerij Carrefour express Saint Julien is Square Jean-Baptiste de Greef, 1160 Oudergem.

Dit zijn de openingsuren van Carrefour express Saint Julien in 1160 Oudergem:
Dag Werkuren
Maandag 07:00 - 20:00
Dinsdag 07:00 - 20:00
Woensdag 07:00 - 20:00
Donderdag 07:00 - 20:00
Vrijdag 07:00 - 20:00
Zaterdag 08:00 - 20:00
Zondag 08:00 - 20:00

De website van Carrefour express Saint Julien kan je bezoeken via het webadres magasins.carrefour.be.

Carrefour express Saint Julien is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Carrefour express Saint Julien in Oudergem krijgt een gemiddelde reviewscore van 3.10 op 5. Klanten hebben gemengde ervaringen bij Carrefour express Saint Julien. Deze score is berekend op basis van 56 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over bakkerij Carrefour express Saint Julien in Oudergem:

Serviceopties

  • Winkelbezoek mogelijk
  • Geen bezorging

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Geen rolstoeltoegankelijke parking

Betalen

  • Betaalpassen
  • Creditcards

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Carrefour express Saint Julien ook deze lokale ondernemingen

Foto van Natural caffè Louise

Natural caffè Louise

Cafe
Bakkerij
Espressobar
Kunstgalerij
Chocoladecafé
Koffiestand

Av. Louise 196A, 1050 Elsene

Foto van Carrefour market TREMELO - KRUIS

Carrefour market TREMELO - KRUIS

Supermarkt
Bakkerij
Kruidenier
Slagerij
Kruidenierszaak

Kruisstraat 36, 3120 Tremelo

Foto van Vogels-Ons / Dirk

Vogels-Ons / Dirk

Bakkerij

Putsebaan 60, 3140 Keerbergen

Foto van Carrefour market Market City II

Carrefour market Market City II

Supermarkt
Bakkerij
Kruidenier
Slagerij
Kruidenierszaak

Rue Neuve 123, 1000 Brussel

Foto van Croustico Zolder

Croustico Zolder

Bakkerij

3520 Zonhoven

Foto van Panos City Turnhout

Panos City Turnhout

Bakkerij
Broodjeswinkel

Gasthuisstraat 42, 2300 Turnhout

Foto van Bakkerij Geel

Bakkerij Geel

Supermarkt
Bakkerij

Nieuwstraat 75, 2440 Geel

Foto van Leopold Café Presse

Leopold Café Presse

Cafe
Bakkerij
Theehuis
Ontbijtrestaurant
Brunchrestaurant
Pâtisserie
Smoothiewinkel

Av. du Diamant 116, 1030 Schaarbeek

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: bakkerij