China Garden Restaurant
Actuele bedrijfsinformatie van chinees restaurant China Garden Restaurant in 3550 Heusden-Zolder.
Bel: 011 42 32 90
Mail: security@facebookmail.com
Adres: G. Gezellelaan 55, 3550 Heusden-Zolder
Website: facebook.com
China Garden New is lid van Facebook. Word lid van Facebook om met China Garden New en anderen in contact te komen. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker.
Reviews van China Garden Restaurant
Locatie van China Garden Restaurant
Adres: G. Gezellelaan 55, 3550 Heusden-Zolder
Plan je route naar China Garden RestaurantOver China Garden Restaurant
China Garden Restaurant is een sfeervol Chinees restaurant gelegen aan de G. Gezellelaan 55 in Heusden-Zolder. Dit restaurant staat bekend om zijn authentieke Chinese keuken, waar verse ingrediënten en traditionele recepten centraal staan. Gasten kunnen genieten van een verscheidenheid aan smakelijke gerechten, van klassiekers zoals dim sum en peking eend tot regionale specialiteiten. Het restaurant biedt een gezellige ambiance en is een populaire bestemming voor zowel families als vrienden die samen willen dineren. Of je nu komt voor een speciale gelegenheid of gewoon wilt genieten van een heerlijke maaltijd, China Garden Restaurant verwelkomt iedereen met open armen.
Foto van China Garden Restaurant
Veelgestelde vragen over China Garden Restaurant
Tijdens de werkuren is China Garden Restaurant telefonisch bereikbaar op het nummer: 011 42 32 90.
Het adres van chinees restaurant China Garden Restaurant is G. Gezellelaan 55, 3550 Heusden-Zolder.
We hebben geen informatie over de openingsuren van China Garden Restaurant. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 011 42 32 90.
De website van China Garden Restaurant kan je bezoeken via het webadres facebook.com.
China Garden Restaurant is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
China Garden Restaurant in Heusden-Zolder krijgt een gemiddelde reviewscore van 3.90 op 5. Klanten hebben gemengde ervaringen bij China Garden Restaurant. Deze score is berekend op basis van 116 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast China Garden Restaurant ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: chinees restaurant