COIFFURE DALI
Actuele bedrijfsinformatie van kapper COIFFURE DALI in 8210 Zedelgem.
Bel: 050 24 08 00
Mail: nfo@coiffuredali.be veldegem@vandammereizen.be
Adres: Torhoutsesteenweg 359, 8210 Zedelgem
Website: coiffuredali.be
Reviews van COIFFURE DALI
Openingsuren van COIFFURE DALI
| Maandag | 08:30 - 17:30 |
| Dinsdag | 08:30 - 18:00 |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 08:30 - 17:30 |
| Vrijdag | 08:30 - 17:30 |
| Zaterdag | 08:30 - 16:30 |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van COIFFURE DALI
Adres: Torhoutsesteenweg 359, 8210 Zedelgem
Plan je route naar COIFFURE DALIOver COIFFURE DALI
Coiffure Dali is een uitstekende kapperszaak gelegen aan de Torhoutsesteenweg 359 in het pittoreske Zedelgem. Met een focus op stijl en klanttevredenheid biedt Coiffure Dali een breed scala aan haarbehandelingen en stylingsdiensten, variërend van knippen en kleuren tot gespecialiseerde haarbehandelingen. Het ervaren team van professionele kappers staat klaar om klanten te adviseren en te helpen bij het creëren van de perfecte look die past bij hun persoonlijke stijl en voorkeuren. Of je nu op zoek bent naar een trendy nieuw kapsel of gewoon een verfrissing nodig hebt, bij Coiffure Dali ben je aan het juiste adres voor een hoogwaardige kapperservaring.
Foto van COIFFURE DALI
Veelgestelde vragen over COIFFURE DALI
Tijdens de werkuren is COIFFURE DALI telefonisch bereikbaar op het nummer: 050 24 08 00.
Het adres van kapper COIFFURE DALI is Torhoutsesteenweg 359, 8210 Zedelgem.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 08:30 - 17:30 |
| Dinsdag | 08:30 - 18:00 |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 08:30 - 17:30 |
| Vrijdag | 08:30 - 17:30 |
| Zaterdag | 08:30 - 16:30 |
| Zondag | Gesloten |
De website van COIFFURE DALI kan je bezoeken via het webadres coiffuredali.be.
COIFFURE DALI is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
COIFFURE DALI in Zedelgem krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen COIFFURE DALI dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 6 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast COIFFURE DALI ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: kapper