Containers Filip
Actuele bedrijfsinformatie van grondverzet Containers Filip.
Bel: 0498 49 33 39
Adres: 8800 Roeselare
Website: containersfilip.be
Reviews van Containers Filip
Openingsuren van Containers Filip
| Maandag | 07:00 - 20:00 |
| Dinsdag | 07:00 - 20:00 |
| Woensdag | 07:00 - 20:00 |
| Donderdag | 07:00 - 20:00 |
| Vrijdag | 07:00 - 20:00 |
| Zaterdag | 07:00 - 20:00 |
| Zondag | Gesloten |
Over Containers Filip
Containers Filip is een Belgisch bedrijf uit 8800 Roeselare, actief in de sectoren grondverzet en logistiek. Het levert professionele oplossingen voor grondwerken en logistieke processen, gericht op aannemers en bedrijven in de regio West-Vlaanderen. Het aanbod omvat doorgaans grondverzet, grondverplaatsing en aanverwante werken, aangevuld met logistieke ondersteuning zoals transport en opslag van materialen. Dankzij zijn ligging in Roeselare kan Containers Filip klanten in de regio en omliggende gebieden efficiënt bedienen. De focus ligt op een betrouwbare uitvoering, veiligheid en klantgerichte dienstverlening, met aandacht voor planning en kostenbeheersing. Containers Filip positioneert zich als een partner die projecten vlot en efficiënt kan opstarten en beheren.
Foto van Containers Filip
Veelgestelde vragen over Containers Filip
Tijdens de werkuren is Containers Filip telefonisch bereikbaar op het nummer: 0498 49 33 39.
Het adres van grondverzet Containers Filip is 8800 Roeselare.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 07:00 - 20:00 |
| Dinsdag | 07:00 - 20:00 |
| Woensdag | 07:00 - 20:00 |
| Donderdag | 07:00 - 20:00 |
| Vrijdag | 07:00 - 20:00 |
| Zaterdag | 07:00 - 20:00 |
| Zondag | Gesloten |
De website van Containers Filip kan je bezoeken via het webadres containersfilip.be.
Containers Filip is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Containers Filip krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.00 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Containers Filip. Deze score is berekend op basis van 9 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over grondverzet Containers Filip:
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke parking
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Containers Filip ook deze lokale ondernemingen
Garden Concept.be
Sur les Prés 38, 4877 Olne
Dirk Bauwens nv
Schildekenstraat 20, 9940 Evergem
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: grondverzet