De Kinderkopjes

Kinderdagopvang

Actuele bedrijfsinformatie van kinderdagopvang De Kinderkopjes in 9960 Assenede.

Bel: 09 336 79 78

Adres: Leegstraat 17, 9960 Assenede

Website: dekinderkopjes.be

De Kinderkopjes Kinderopvang | De Kinderkopjes | Assenede
Welkom op de website van De Kinderkopjes in Assenede, een groepsopvang voor baby's en peuters.
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van kinderdagopvang De Kinderkopjes (Assenede) online met vrienden en familie.

Reviews van De Kinderkopjes

De Kinderkopjes heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met De Kinderkopjes in 9960 Assenede? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Locatie van De Kinderkopjes

Adres: Leegstraat 17, 9960 Assenede

Plan je route naar De Kinderkopjes

Over De Kinderkopjes

De Kinderkopjes is een kinderdagopvang gelegen aan de Leegstraat 17 in Assenede, postcode 9960. Bij De Kinderkopjes staat de ontwikkeling en het welzijn van kinderen centraal. Met een warme en veilige omgeving bieden zij opvang voor jonge kinderen, waarbij er aandacht is voor zowel tijdens als na schooltijd. De professionele en enthousiaste pedagogische medewerkers richten zich op het stimuleren van de sociale, emotionele en cognitieve vaardigheden van de kinderen. Dankzij hun focus op spelenderwijs leren, worden de kleintjes aangemoedigd om hun nieuwsgierigheid te ontplooien en nieuwe ervaringen op te doen. De Kinderkopjes is de ideale plek voor ouders die op zoek zijn naar kwalitatieve en betrokken opvang voor hun kinderen.

Foto van De Kinderkopjes

Foto van De Kinderkopjes

Veelgestelde vragen over De Kinderkopjes

Tijdens de werkuren is De Kinderkopjes telefonisch bereikbaar op het nummer: 09 336 79 78.

Het adres van kinderdagopvang De Kinderkopjes is Leegstraat 17, 9960 Assenede.

We hebben geen informatie over de openingsuren van De Kinderkopjes. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 09 336 79 78.

De website van De Kinderkopjes kan je bezoeken via het webadres dekinderkopjes.be.

De Kinderkopjes is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

De Kinderkopjes in Assenede krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.80 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij De Kinderkopjes. Deze score is berekend op basis van 4 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over kinderdagopvang De Kinderkopjes in Assenede:

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke parking

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast De Kinderkopjes ook deze lokale ondernemingen

Foto van De viooltjes - gemeentelijk kinderdagverblijf

De viooltjes - gemeentelijk kinderdagverblijf

Kinderdagopvang

Doverstraat 23, 1070 Anderlecht

Foto van ‘t Kadeeke

‘t Kadeeke

Kinderdagopvang

Bolk 89, 2350 Vosselaar

Foto van Kinderdagverblijf Jij en Ik

Kinderdagverblijf Jij en Ik

Kinderdagopvang

Rollegemstraat 209, 8880 Ledegem

Foto van Kinderdagverblijf De Kemelkes²

Kinderdagverblijf De Kemelkes²

Kinderdagopvang

Voorhout 45, 9190 Stekene

Foto van KDV De Dolle Kevertjes

KDV De Dolle Kevertjes

Kinderopvang
Kinderdagopvang

Asschout 45, 9940 Evergem

Foto van Wirrel Warrel

Wirrel Warrel

Kinderdagopvang

Weeldestraat 96, 2381 Weelde

Foto van Kribbeliet Poppel

Kribbeliet Poppel

Kinderdagopvang

Tilburgseweg 202, 2382 Poppel

Foto van kinderdagverblijf 't Stationnetje

kinderdagverblijf 't Stationnetje

Kinderdagopvang

Stationsstraat 1A, 8480 Ichtegem

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: kinderdagopvang