De Kindertuin
Actuele bedrijfsinformatie van kinderdagopvang De Kindertuin in 8500 Kortrijk.
Bel: 0496 04 33 77
Adres: Ten Akkerdreef 8, 8500 Kortrijk
Reviews van De Kindertuin
Over De Kindertuin
De Kindertuin is een professionele kinderdagopvang gelegen op de Ten Akkerdreef 8 in het hart van Kortrijk (8500). Deze opvang biedt een veilige en stimulerende omgeving voor jonge kinderen, waar zij kunnen spelen, leren en zich ontplooien onder de zorg van ervaren en betrokken pedagogische medewerkers. De Kindertuin richt zich op de ontwikkeling van elk kind, waarbij respect, creativiteit en sociale vaardigheden centraal staan. Met een gevarieerd activiteitenaanbod en aandacht voor de individuele behoeften van de kinderen, streeft De Kindertuin ernaar om een warme en uitnodigende plek te zijn voor zowel kinderen als ouders.
Foto van De Kindertuin
Veelgestelde vragen over De Kindertuin
Tijdens de werkuren is De Kindertuin telefonisch bereikbaar op het nummer: 0496 04 33 77.
Het adres van kinderdagopvang De Kindertuin is Ten Akkerdreef 8, 8500 Kortrijk.
We hebben geen informatie over de openingsuren van De Kindertuin. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 0496 04 33 77.
Het officiële webadres van De Kindertuin is bij ons niet gekend. Dit bedrijf heeft mogelijks geen website.
De Kindertuin is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast De Kindertuin ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: kinderdagopvang