De Mijlpaal
Actuele bedrijfsinformatie van haute-cuisinerestaurant De Mijlpaal in 3700 Tongeren.
Bel: 012 26 42 77
Mail: info@demijlpaal.org info@demijlpaal.com
Adres: Sint-Truiderstraat 25, 3700 Tongeren
Website: demijlpaal.org
Je kan De Mijlpaal ook vinden op:
Instagram
Reviews van De Mijlpaal
Openingsuren van De Mijlpaal
| Maandag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Vrijdag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Zaterdag | 19:00 - 21:00 |
| Zondag | 12:00 - 14:00 |
Over De Mijlpaal
Restaurant De Mijlpaal is een gerenommeerd haute-cuisinerestaurant gelegen aan de Sint-Truiderstraat 25 in het hart van Tongeren. Dit sfeervolle restaurant staat bekend om zijn verfijnde gerechten en innovatieve culinaire creaties, waarbij er altijd aandacht is voor seizoensgebonden en lokale ingrediënten. De Mijlpaal biedt een unieke eetervaring voor fijnproevers en is de perfecte bestemming voor speciale gelegenheden, zakendiners of een romantisch avondje uit. Met een combinatie van uitstekende service en een zorgvuldig samengestelde wijnkaart, streeft het team ernaar om elke gast een onvergetelijke maaltijd te bezorgen.
Foto van De Mijlpaal
Veelgestelde vragen over De Mijlpaal
Tijdens de werkuren is De Mijlpaal telefonisch bereikbaar op het nummer: 012 26 42 77.
Het adres van haute-cuisinerestaurant De Mijlpaal is Sint-Truiderstraat 25, 3700 Tongeren.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Vrijdag | 12:00 - 14:00, 19:00 - 21:00 |
| Zaterdag | 19:00 - 21:00 |
| Zondag | 12:00 - 14:00 |
De website van De Mijlpaal kan je bezoeken via het webadres demijlpaal.org.
De Mijlpaal is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
De Mijlpaal in Tongeren krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.70 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij De Mijlpaal. Deze score is berekend op basis van 244 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over haute-cuisinerestaurant De Mijlpaal in Tongeren:
Serviceopties
- Zitplaatsen buiten
- Ter plaatse eten
- Geen bezorging
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Geen rolstoeltoegankelijke ingang
Aanbod
- Alcohol
- Bier
- Cocktails
- Koffie
- Sterke drank
- Wijn
Maaltijdopties
- Lunch
- Diner
- Dessert
Voorzieningen
- Toilet
- Wifi
Sfeer
- Gezellig
Planning
- Reserveren nodig
- Accepteert reserveringen
Betalen
- Betaalpassen
- Contactloos mobiel betalen
- Creditcards
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast De Mijlpaal ook deze lokale ondernemingen
Le Passage
Jean en Pierre Carsoellaan 17, 1180 Ukkel
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: haute-cuisinerestaurant