Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Huisarts

Actuele bedrijfsinformatie van huisarts Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts in 2800 Mechelen.

Bel: 0476 64 41 74

Adres: Varkensstraat 11, 2800 Mechelen

Website: varkensstraatje.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van huisarts Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts (Mechelen) online met vrienden en familie.

Reviews van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts in 2800 Mechelen? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Locatie van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Adres: Varkensstraat 11, 2800 Mechelen

Plan je route naar Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Over Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Dr. Marijke Vanden Berghen is een ervaren huisarts gevestigd in de Varkensstraat 11 te 2800 Mechelen. Als huisarts biedt zij een breed scala aan medische diensten aan, waarbij de focus ligt op preventieve zorg, diagnose en behandeling van verschillende gezondheidsproblemen. Dr. Vanden Berghen staat bekend om haar betrokkenheid bij haar patiënten en haar persoonlijke benadering, waardoor zij een vertrouwde zorgverlener is voor de lokale gemeenschap. Voor zowel routinecontroles als meer specifieke medische vragen kunnen patiënten bij haar terecht voor deskundig advies en begeleiding.

Foto van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Foto van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Veelgestelde vragen over Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts

Tijdens de werkuren is Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts telefonisch bereikbaar op het nummer: 0476 64 41 74.

Het adres van huisarts Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts is Varkensstraat 11, 2800 Mechelen.

We hebben geen informatie over de openingsuren van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 0476 64 41 74.

De website van Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts kan je bezoeken via het webadres varkensstraatje.be.

Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts in Mechelen krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.50 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts. Deze score is berekend op basis van 11 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over huisarts Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts in Mechelen:

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk toilet
  • Rolstoeltoegankelijke ingang

Voorzieningen

  • Toilet

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Dr. Marijke Vanden Berghen - Huisarts ook deze lokale ondernemingen

Foto van Bataille / Stefaan

Bataille / Stefaan

Huisarts

Gravin Beatrijslaan 35, 8500 Kortrijk

Foto van Dr. Leen Minne

Dr. Leen Minne

Huisarts

Philippe de Denterghemlaan 4, 9831 Deurle

Foto van Van Damme Marie-Thérése

Van Damme Marie-Thérése

Huisarts

Guldensporenlaan 17, 3530 Helchteren

Foto van Spirit & Medecine

Spirit & Medecine

Huisarts

Aimé Delhayeplein 8, 9600 Ronse

Foto van Sarah Swimberghe

Sarah Swimberghe

Huisarts
Verloskundige/gynaecoloog

Av. Alfred Solvay 13, 1170 Watermaal-Bosvoorde

Foto van Verhulst / Jan

Verhulst / Jan

Huisarts

De Spoelberchstraat 9, 1840 Londerzeel

Foto van Opus 49 vzw

Opus 49 vzw

Huisarts

Eikelstraat 49, 9900 Eeklo

Foto van Ghobadian / Ghadi Sofia

Ghobadian / Ghadi Sofia

Huisarts

Langendamdreef 38, 9880 Aalter

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: huisarts