ERA Tournier
Actuele bedrijfsinformatie van immobiliënkantoor ERA Tournier in 3920 Lommel.
Bel: 011 55 04 40
Adres: Kapittelhof 22, 3920 Lommel
Website: era.be
Reviews van ERA Tournier
Openingsuren van ERA Tournier
| Maandag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Dinsdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Woensdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Donderdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
Over ERA Tournier
ERA Tournier is een immobiliënkantoor, vastgoedadviseur en verhuurbedrijf voor vastgoed, gevestigd aan Kapittelhof 22 in Lommel (3920). Het team biedt een geïntegreerde dienstverlening rond aan- en verkoop van woningen en bedrijfsruimten, waardebepaling en advies over vastgoedinvesteringen. Daarnaast verzorgt ERA Tournier de verhuur van vastgoed, inclusief screening van huurders, het opstellen en beheer van huurcontracten en de huuradministratie. Dankzij sterke lokale marktkennis en een klantgerichte, transparante aanpak richt ERA Tournier zich op particulieren, bedrijven en investeerders die op zoek zijn naar betrouwbare vastgoedoplossingen.
Foto van ERA Tournier
Veelgestelde vragen over ERA Tournier
Tijdens de werkuren is ERA Tournier telefonisch bereikbaar op het nummer: 011 55 04 40.
Het adres van immobiliënkantoor ERA Tournier is Kapittelhof 22, 3920 Lommel.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Dinsdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Woensdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Donderdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
De website van ERA Tournier kan je bezoeken via het webadres era.be.
ERA Tournier is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
ERA Tournier in Lommel krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.50 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij ERA Tournier. Deze score is berekend op basis van 74 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over immobiliënkantoor ERA Tournier in Lommel:
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast ERA Tournier ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: immobiliënkantoor