Gastro-finesse
Actuele bedrijfsinformatie van traiteur Gastro-finesse in 2560 Nijlen.
Bel: 03 411 07 57
Adres: Vogelzangstraat 16, 2560 Nijlen
Reviews van Gastro-finesse
Over Gastro-finesse
Gastro-finesse is een uitstekende traiteur gevestigd in de Vogelzangstraat 16 te Nijlen, postcode 2560. Dit bedrijf staat bekend om zijn verfijnde culinaire creaties en biedt een breed scala aan gastronomische diensten, van catering voor evenementen tot op maat gemaakte maaltijden. Met een focus op kwaliteit en verse ingrediënten, zorgt Gastro-finesse voor een smaakvolle ervaring die telkens weer weet te verblijven. Of het nu gaat om een intiem diner, een feestelijke receptie of een zakelijke bijeenkomst, dit traiteurbedrijf levert een bijzondere culinaire beleving die aan alle verwachtingen voldoet.
Foto van Gastro-finesse
Veelgestelde vragen over Gastro-finesse
Tijdens de werkuren is Gastro-finesse telefonisch bereikbaar op het nummer: 03 411 07 57.
Het adres van traiteur Gastro-finesse is Vogelzangstraat 16, 2560 Nijlen.
We hebben geen informatie over de openingsuren van Gastro-finesse. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 03 411 07 57.
Het officiële webadres van Gastro-finesse is bij ons niet gekend. Dit bedrijf heeft mogelijks geen website.
Gastro-finesse is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Gastro-finesse ook deze lokale ondernemingen
Intermarché Anderlecht
Bd Industriel 41, 1070 Anderlecht
Concept events
La Sophia's Kitchen
Broekstraat 14, 2480 Dessel
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: traiteur