Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Lokaal overheidskantoor

Actuele bedrijfsinformatie van lokaal overheidskantoor Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking in 1190 Vorst.

Bel: 02 370 22 11

Mail: sports.1080@molenbeek.irisnet.be service.etranger@forest.brussels melkirat@forest.irisnet.be

Adres: Schaatsstraat 30, 1190 Vorst

Website: forest.irisnet.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van lokaal overheidskantoor Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking (Vorst) online met vrienden en familie.

Reviews van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking in 1190 Vorst? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Maandag 08:30 - 12:45
Dinsdag 08:30 - 12:45
Woensdag 08:30 - 12:45
Donderdag 08:30 - 12:45
Vrijdag 08:30 - 11:45
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Locatie van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Adres: Schaatsstraat 30, 1190 Vorst

Plan je route naar Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Over Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

De Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking is een lokaal overheidskantoor gelegen aan de Schaatsstraat 30 in 1190 Vorst. Dit kantoor speelt een cruciale rol in het dagelijks bestuur van de gemeente en is verantwoordelijk voor een breed scala aan diensten met betrekking tot de burgerlijke stand, zoals geboorten, huwelijken, en overlijdens, evenals voor de registratie van inwoners. De medewerkers van dit kantoor staan klaar om de burgers te helpen met hun administratieve vragen en zorgen voor een vlotte afhandeling van de benodigde documenten. Dankzij hun inzet draagt de Gemeente Vorst bij aan een efficiënte en betrouwbare dienstverlening voor al haar inwoners.

Foto van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Foto van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Veelgestelde vragen over Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking

Tijdens de werkuren is Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking telefonisch bereikbaar op het nummer: 02 370 22 11.

Het adres van lokaal overheidskantoor Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking is Schaatsstraat 30, 1190 Vorst.

Dit zijn de openingsuren van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking in 1190 Vorst:
Dag Werkuren
Maandag 08:30 - 12:45
Dinsdag 08:30 - 12:45
Woensdag 08:30 - 12:45
Donderdag 08:30 - 12:45
Vrijdag 08:30 - 11:45
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

De website van Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking kan je bezoeken via het webadres forest.irisnet.be.

Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking in Vorst krijgt een gemiddelde reviewscore van 2.80 op 5. Klanten geven negatieve reviews over Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking. Deze score is berekend op basis van 107 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Gemeente Vorst - Burgerlijke Stand en Bevolking ook deze lokale ondernemingen

Foto van Sociaal Huis

Sociaal Huis

Lokaal overheidskantoor

Noorderlaan 1, 8930 Menen

Foto van Gemeente Herselt

Gemeente Herselt

Lokaal overheidskantoor

Kerkstraat 1, 2230 Herselt

Foto van Gemeentebestuur van Anzegem (Anzegem) - Dienst Sociaal Welzijn

Gemeentebestuur van Anzegem (Anzegem) - Dienst Sociaal Welzijn

Lokaal overheidskantoor

Lieven Bauwensstraat 40, 8570 Anzegem

Foto van Lokaal bestuur Destelbergen

Lokaal bestuur Destelbergen

Lokaal overheidskantoor
Gemeentehuis

Dendermondsesteenweg 430, 9070 Destelbergen

Foto van Administratief centrum Stad Damme

Administratief centrum Stad Damme

Lokaal overheidskantoor
Gemeentehuis

Vissersstraat 2A, 8340 Damme

Foto van Bibliotheek J.F. Willems

Bibliotheek J.F. Willems

Lokaal overheidskantoor
Openbare bibliotheek

Marktplein 12, 8380 Dudzele

Foto van Gemeente Arendonk

Gemeente Arendonk

Lokaal overheidskantoor
Overheidsinstelling

Vrijheid 29, 2370 Arendonk

Foto van technische dienst Borgloon

technische dienst Borgloon

Lokaal overheidskantoor

Kernielerveld 4, 3840 Borgloon