Hans Anders Lokeren

Opticien
Audicien
Groothandel in optische artikelen

Actuele bedrijfsinformatie van opticien Hans Anders Lokeren in 9160 Lokeren.

Bel: 09 326 00 43

Mail: klantenservice@hansanders.nl

Adres: Markt 59, 9160 Lokeren

Website: hansanders.be

Hans Anders Lokeren Opticien and audicien Lokeren - Markt 59 | Hans Anders
Bezoek de Hans Anders opticien en audicien in Lokeren. Bekijk hier de openingstijden en het adres van Hans Anders Lokeren Markt.
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van opticien Hans Anders Lokeren (Lokeren) online met vrienden en familie.

Reviews van Hans Anders Lokeren

Hans Anders Lokeren heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Hans Anders Lokeren in 9160 Lokeren? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Hans Anders Lokeren

Maandag Gesloten
Dinsdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Woensdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Donderdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Zondag Gesloten

Locatie van Hans Anders Lokeren

Adres: Markt 59, 9160 Lokeren

Plan je route naar Hans Anders Lokeren

Over Hans Anders Lokeren

Hans Anders Lokeren is een veelzijdige onderneming die zich richt op het aanbieden van optische en audiologische producten en diensten. Gelegen aan de Markt 59 in het hart van Lokeren, fungeert deze vestiging zowel als opticien als audicien. Klanten kunnen er terecht voor een breed scala aan brillen, contactlenzen en gehooroplossingen, evenals deskundig advies en oog- en gehoortesten. Daarnaast fungeert Han Anders ook als groothandel in optische artikelen, wat getuigt van hun uitgebreide expertise en assortiment. Met een klantgerichte aanpak streeft Hans Anders Lokeren ernaar om de visuele en auditieve behoeften van de lokale gemeenschap te vervullen.

Foto van Hans Anders Lokeren

Foto van Hans Anders Lokeren

Veelgestelde vragen over Hans Anders Lokeren

Tijdens de werkuren is Hans Anders Lokeren telefonisch bereikbaar op het nummer: 09 326 00 43.

Het adres van opticien Hans Anders Lokeren is Markt 59, 9160 Lokeren.

Dit zijn de openingsuren van Hans Anders Lokeren in 9160 Lokeren:
Dag Werkuren
Maandag Gesloten
Dinsdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Woensdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Donderdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
Zondag Gesloten

De website van Hans Anders Lokeren kan je bezoeken via het webadres hansanders.be.

Hans Anders Lokeren is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Hans Anders Lokeren in Lokeren krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.20 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Hans Anders Lokeren. Deze score is berekend op basis van 25 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Hans Anders Lokeren ook deze lokale ondernemingen

Foto van Alain Afflelou

Alain Afflelou

Opticien
Leverancier van contactlenzen
Optometrist
Zonnebrillenwinkel

Chau. d'Alsemberg 734, 1180 Ukkel

Foto van Odette Lunettes Gent

Odette Lunettes Gent

Opticien

Brabantdam 1, 9000 Gent

Foto van Pearle Opticiens Sint Truiden

Pearle Opticiens Sint Truiden

Opticien
Winkel in modeaccessoires
Leverancier van contactlenzen
Optometrist
Zonnebrillenwinkel

Luikerstraat 36, 3800 Sint-Truiden

Foto van D.Optics

D.Optics

Opticien

Zeedijk 166, 8400 Oostende

Foto van Optiek Rosseel

Optiek Rosseel

Opticien

Gullegemsestraat 52A, 8880 Ledegem

Foto van Hock / Thierry

Hock / Thierry

Opticien

Rue Osseghem 39, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Foto van Optivue

Optivue

Opticien

Doorniksestraat 25, 8500 Kortrijk

Foto van Boexstaens optiek

Boexstaens optiek

Opticien

Bergstraat 6, 2220 Heist-op-den-Berg

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: opticien