HAP Diest
Actuele bedrijfsinformatie van brunchrestaurant HAP Diest in 3294 Molenstede.
Bel: 0498 73 98 90
Mail: leopold.vic@lions.org.au
Adres: Broekstraat 124, 3294 Molenstede
Website: hapdiest.be
Reviews van HAP Diest
Openingsuren van HAP Diest
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | Gesloten |
| Vrijdag | Gesloten |
| Zaterdag | 09:00 - 12:00 |
| Zondag | 09:00 - 12:00 |
Over HAP Diest
HAP Diest is een gezellig brunchrestaurant in Diest, gelegen aan Broekstraat 124 (3294 Diest). Het focust op ontbijt- en brunchgerechten en is een leuke plek voor een ontspannen ontbijt, weekendbrunch of een lichte lunch met vrienden of familie. Je kan er doorgaans rekenen op een gevarieerd aanbod van klassieke en hedendaagse brunchklassiekers, vaak met aandacht voor seizoensgebonden en lokale ingrediënten. Dankzij de informele sfeer en comfortabele setting is HAP Diest geschikt voor zowel een snelle koffie met iets lekkers als een uitgebreidere maaltijd om even bij te praten.
Foto van HAP Diest
Veelgestelde vragen over HAP Diest
Tijdens de werkuren is HAP Diest telefonisch bereikbaar op het nummer: 0498 73 98 90.
Het adres van brunchrestaurant HAP Diest is Broekstraat 124, 3294 Molenstede.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | Gesloten |
| Vrijdag | Gesloten |
| Zaterdag | 09:00 - 12:00 |
| Zondag | 09:00 - 12:00 |
De website van HAP Diest kan je bezoeken via het webadres hapdiest.be.
HAP Diest is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
HAP Diest in Molenstede krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen HAP Diest dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 1 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over brunchrestaurant HAP Diest in Molenstede:
Serviceopties
- Bezorging
- Afhalen
- Ter plaatse eten
Aanbod
- Koffie
Maaltijdopties
- Brunch
- Dessert
Voorzieningen
- Toilet
Sfeer
- Gezellig
- Informeel
Betalen
- Creditcards
Kinderen
- Geschikt voor kinderen
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast HAP Diest ook deze lokale ondernemingen
Bar Berlin
Brusselsestraat 115, 3000 Leuven
Bar Valeir
Kortrijksesteenweg 393, 8530 Harelbeke
Bedford Hotel & Congress Center
Zuidstraat 135, 1000 Brussel
Bar Bol
Vlasmarkt 37, 9200 Dendermonde
Puur B by choc & sweets
Kerkstraat 68, 9250 Waasmunster
O'Breakfast Koekelberg
Rue de l'Eglise Sainte-Anne 74, 1081 Koekelberg
KaZa MYJO en KaZa MYJO’S afhaalboetiek
Marktstraat 45, 8620 Nieuwpoort
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: brunchrestaurant