Het Huisartsenhuys

Huisarts

Actuele bedrijfsinformatie van huisarts Het Huisartsenhuys in 3990 Peer.

Bel: 089 44 90 80

Adres: Laarderweg 18, 3990 Peer

Website: hethuisartsenhuys.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van huisarts Het Huisartsenhuys (Peer) online met vrienden en familie.

Reviews van Het Huisartsenhuys

Het Huisartsenhuys heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Het Huisartsenhuys in 3990 Peer? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Locatie van Het Huisartsenhuys

Adres: Laarderweg 18, 3990 Peer

Plan je route naar Het Huisartsenhuys

Over Het Huisartsenhuys

Het Huisartsenhuys is een huisartspraktijk gelegen aan de Laarderweg 18 in Peer. Deze moderne gezondheidszorgfaciliteit biedt een breed scala aan medische diensten en staat klaar om de gezondheidsbehoeften van de lokale gemeenschap te vervullen. Met een team van professionele huisartsmedewerkers zetten zij zich in voor kwalitatieve en persoonlijke zorg, waarbij patiëntgerichte benaderingen centraal staan. Of het nu gaat om routinecontroles, chronische aandoeningen of acute gezondheidsproblemen, Het Huisartsenhuys streeft ernaar om een toegankelijke en vertrouwelijke omgeving te creëren voor al zijn patiënten.

Foto van Het Huisartsenhuys

Foto van Het Huisartsenhuys

Veelgestelde vragen over Het Huisartsenhuys

Tijdens de werkuren is Het Huisartsenhuys telefonisch bereikbaar op het nummer: 089 44 90 80.

Het adres van huisarts Het Huisartsenhuys is Laarderweg 18, 3990 Peer.

We hebben geen informatie over de openingsuren van Het Huisartsenhuys. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 089 44 90 80.

De website van Het Huisartsenhuys kan je bezoeken via het webadres hethuisartsenhuys.be.

Het Huisartsenhuys is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Het Huisartsenhuys in Peer krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen Het Huisartsenhuys dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 2 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over huisarts Het Huisartsenhuys in Peer:

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk toilet
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Voorzieningen

  • Toilet

Planning

  • Neemt nieuwe patiënten aan

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Het Huisartsenhuys ook deze lokale ondernemingen

Foto van Dr. Jef Steenackers

Dr. Jef Steenackers

Huisarts

Molenstraat 7/B, 3473 Waanrode

Foto van Pogonici / Elena

Pogonici / Elena

Huisarts

Koekuitstraat 12, 8930 Menen

Foto van Dokter Luc Van Hoecke

Dokter Luc Van Hoecke

Huisarts

Lepelstraat 80A, 9270 Laarne

Foto van Dokters E. Comer-clinckemaillie

Dokters E. Comer-clinckemaillie

Huisarts

Moorseelsestraat 166, 8501 Bissegem

Foto van De Hert / Stefan

De Hert / Stefan

Huisarts

Jeroen Boschlaan 5, 2840 Rumst

Foto van Henry Olivier Michel Médecin Généraliste

Henry Olivier Michel Médecin Généraliste

Huisarts

Rue Guillaume Dekelver 13, 1160 Oudergem

Foto van Verhulst / Jan

Verhulst / Jan

Huisarts

De Spoelberchstraat 9, 1840 Londerzeel

Foto van Medhaert bvba

Medhaert bvba

Huisarts

Sanatoriumstraat 215, 1652 Alsemberg

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: huisarts