Kapsalon Pascal

Kapper

Actuele bedrijfsinformatie van kapper Kapsalon Pascal in 9070 Destelbergen.

Bel: 09 229 18 70

Mail: info@kapsalonpascal.be

Adres: Dendermondsesteenweg 478, 9070 Destelbergen

Website: kapsalonpascal.be

Kapsalon Pascal Home - Kapsalon Pascal
Gezelligheid gecombineerd met een uitstekende vakkennis, typeert ons salon. Een compleet productenprogramma, gecombineerd met een continue bijscholing houdt ons steeds up to date, zodat U steeds met de laatste nieuwe trends kunt uitpakken. Wij staan dus voor vakmanschap en persoonlijke aandacht voor de klant met een perfecte service en een gunstige kwaliteit/prijsverhouding.

Je kan Kapsalon Pascal ook vinden op:
Instagram

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van kapper Kapsalon Pascal (Destelbergen) online met vrienden en familie.

Reviews van Kapsalon Pascal

Kapsalon Pascal heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Kapsalon Pascal in 9070 Destelbergen? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Kapsalon Pascal

Maandag Gesloten
Dinsdag 08:30 - 19:00
Woensdag 08:30 - 19:00
Donderdag 08:30 - 19:00
Vrijdag 08:30 - 19:00
Zaterdag 08:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Locatie van Kapsalon Pascal

Adres: Dendermondsesteenweg 478, 9070 Destelbergen

Plan je route naar Kapsalon Pascal

Over Kapsalon Pascal

Kapsalon Pascal is een kapper gelegen aan de Dendermondsesteenweg 478 in Destelbergen. Bij Kapsalon Pascal kan je terecht voor knippen, kleuren, stylen en andere haarbehandelingen. Het ervaren team staat klaar om jouw wensen te bespreken en te zorgen voor een nieuwe frisse look. Of je nu op zoek bent naar een trendy kapsel of gewoon je huidige stijl wilt bijwerken, bij Kapsalon Pascal ben je aan het juiste adres. Maak snel een afspraak en geniet van een professionele en ontspannen kapperservaring bij Kapsalon Pascal.

Foto van Kapsalon Pascal

Foto van Kapsalon Pascal

Veelgestelde vragen over Kapsalon Pascal

Tijdens de werkuren is Kapsalon Pascal telefonisch bereikbaar op het nummer: 09 229 18 70.

Het adres van kapper Kapsalon Pascal is Dendermondsesteenweg 478, 9070 Destelbergen.

Dit zijn de openingsuren van Kapsalon Pascal in 9070 Destelbergen:
Dag Werkuren
Maandag Gesloten
Dinsdag 08:30 - 19:00
Woensdag 08:30 - 19:00
Donderdag 08:30 - 19:00
Vrijdag 08:30 - 19:00
Zaterdag 08:00 - 17:00
Zondag Gesloten

De website van Kapsalon Pascal kan je bezoeken via het webadres kapsalonpascal.be.

Kapsalon Pascal is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Kapsalon Pascal in Destelbergen krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.50 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Kapsalon Pascal. Deze score is berekend op basis van 60 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Kapsalon Pascal ook deze lokale ondernemingen

Foto van Raets / Johan

Raets / Johan

Kapper

Groenstraat 88, 3621 Rekem

Foto van kapsalon Miranda

kapsalon Miranda

Kapper

Th. van Cauwenberghslei 62, 2900 Schoten

Foto van Van der Veken / Luc

Van der Veken / Luc

Kapper

Molenstraat 169, 2220 Heist-op-den-Berg

Foto van De Witte / Tamara

De Witte / Tamara

Kapper

Tragel 23, 9130 Doel

Foto van Paesen-Caelen / R.

Paesen-Caelen / R.

Kapper

Hermispad 5, 3660 Opglabbeek

Foto van Kapsalon Elégance by Lahiba

Kapsalon Elégance by Lahiba

Kapper

Brakelsesteenweg 652 B, 9400 Ninove

Foto van Van den Branden / Sonia

Van den Branden / Sonia

Kapper

Vilvoordsesteenweg 347, 1850 Grimbergen

Foto van Matton / Liliane

Matton / Liliane

Kapper

Steenweg op Elingen 23, 1670 Pepingen

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: kapper