Keersmaekers / Kirs
Actuele bedrijfsinformatie van aannemer Keersmaekers / Kirs in 2490 Balen.
Bel: 0474 58 68 92
Mail: info@abkeersmaekers.be
Adres: Soef 95, 2490 Balen
Website: abkeersmaekers.be
Reviews van Keersmaekers / Kirs
Over Keersmaekers / Kirs
Keersmaekers, ook wel bekend als Kirs, is een gerenommeerde aannemer gevestigd op Soef 95 in Balen, postcode 2490. Het bedrijf is gespecialiseerd in een breed scala aan bouw- en renovatiewerken, en biedt klanten zowel professionele expertise als maatwerkoplossingen. Dankzij hun gedegen kennis van de sector en toewijding aan kwaliteit, heeft Keersmaekers een sterke reputatie opgebouwd binnen de lokale gemeenschap en daarbuiten. Of het nu gaat om nieuwbouwprojecten, verbouwingen of restauraties, Keersmaekers staat garant voor vakmanschap en klanttevredenheid.
Foto van Keersmaekers / Kirs
Veelgestelde vragen over Keersmaekers / Kirs
Tijdens de werkuren is Keersmaekers / Kirs telefonisch bereikbaar op het nummer: 0474 58 68 92.
Het adres van aannemer Keersmaekers / Kirs is Soef 95, 2490 Balen.
We hebben geen informatie over de openingsuren van Keersmaekers / Kirs. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 0474 58 68 92.
De website van Keersmaekers / Kirs kan je bezoeken via het webadres abkeersmaekers.be.
Keersmaekers / Kirs is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Keersmaekers / Kirs ook deze lokale ondernemingen
Schrijnwerkerij Beckers Joël
Lepelstraat 7, 3540 Herk-de-Stad
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: aannemer