Mobifrit 'de mobiele frituur'
Actuele bedrijfsinformatie van frituur Mobifrit 'de mobiele frituur' in 2440 Geel.
Bel: 0478 38 10 60
Mail: info@mobifrit.be
Adres: Katersberg 88, 2440 Geel
Website: mobifrit.be
Mobifrit, jouw lokale foodtruck voor ambachtelijke frietjes en heerlijke snacks. Sinds 1958 brengen wij smaakvolle traditie tot leven.
Reviews van Mobifrit 'de mobiele frituur'
Openingsuren van Mobifrit 'de mobiele frituur'
| Maandag | 24 uur geopend |
| Dinsdag | 24 uur geopend |
| Woensdag | 24 uur geopend |
| Donderdag | 24 uur geopend |
| Vrijdag | 24 uur geopend |
| Zaterdag | 24 uur geopend |
| Zondag | 24 uur geopend |
Locatie van Mobifrit 'de mobiele frituur'
Adres: Katersberg 88, 2440 Geel
Plan je route naar Mobifrit 'de mobiele frituur'Over Mobifrit 'de mobiele frituur'
Mobifrit "de mobiele frituur" is een mobiele frituur en cateringgroothandel in voeding en dranken, gevestigd op Katersberg 88 te 2440 Geel. Het bedrijf combineert de klassieke frituurbeleving met professionele groothandelsdiensten: een uitgebreid assortiment frituursnacks en verse frieten aangevuld met dranken en bijgerechten, geschikt voor zowel losse evenementen als grotere bestellingen. Dankzij de mobiele opstelling kan Mobifrit op locatie komen voor feesten, markt- en bedrijfsactiviteiten, terwijl de groothandelsfunctie zorgt voor leveringen aan horeca en organisatoren. Met een lokale focus in Geel streeft het bedrijf naar flexibiliteit, praktische service en kwaliteitsvolle producten voor zowel particulieren als zakelijke klanten.
Foto van Mobifrit 'de mobiele frituur'
Veelgestelde vragen over Mobifrit 'de mobiele frituur'
Tijdens de werkuren is Mobifrit 'de mobiele frituur' telefonisch bereikbaar op het nummer: 0478 38 10 60.
Het adres van frituur Mobifrit 'de mobiele frituur' is Katersberg 88, 2440 Geel.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 24 uur geopend |
| Dinsdag | 24 uur geopend |
| Woensdag | 24 uur geopend |
| Donderdag | 24 uur geopend |
| Vrijdag | 24 uur geopend |
| Zaterdag | 24 uur geopend |
| Zondag | 24 uur geopend |
De website van Mobifrit 'de mobiele frituur' kan je bezoeken via het webadres mobifrit.be.
Mobifrit 'de mobiele frituur' is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Mobifrit 'de mobiele frituur' in Geel krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.60 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Mobifrit 'de mobiele frituur'. Deze score is berekend op basis van 53 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Mobifrit 'de mobiele frituur' ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: frituur