multidisciplinaire praktijk de Beuken
Actuele bedrijfsinformatie van gemeenschappelijk gezondheidscentrum multidisciplinaire praktijk de Beuken in 8570 Anzegem.
Bel: 056 29 30 30
Mail: info@vroedvrouwchloe.be info@dietistehelena.be nele@luisterengroei.be
Adres: Beukenhofstraat 32, 8570 Anzegem
Website: mdpdebeuken.be
MDP; De Beuken; Huur; praktijk; Anzegem; Vichte; Arts; Paramedici; verhuur; tijdsblokken;
Reviews van multidisciplinaire praktijk de Beuken
Openingsuren van multidisciplinaire praktijk de Beuken
| Maandag | 08:00 - 22:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 22:00 |
| Woensdag | 08:00 - 22:00 |
| Donderdag | 08:00 - 22:00 |
| Vrijdag | 08:00 - 22:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 22:00 |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van multidisciplinaire praktijk de Beuken
Adres: Beukenhofstraat 32, 8570 Anzegem
Plan je route naar multidisciplinaire praktijk de BeukenOver multidisciplinaire praktijk de Beuken
Multidisciplinaire Praktijk de Beuken is een gemeenschappelijk gezondheidscentrum gelegen in de Beukenhofstraat 32 te Anzegem. Dit centrum biedt een breed scala aan gezondheidsdiensten aan, waarbij verschillende zorgprofessionals onder één dak samenwerken om de beste zorg voor hun patiënten te garanderen. Dankzij de multidisciplinaire aanpak kunnen patiënten rekenen op een geïntegreerde en persoonlijke benadering van hun gezondheid, wat bijdraagt aan een efficiënte en effectieve behandeling. Of het nu gaat om medische begeleiding, paramedische zorg of preventieve gezondheidszorg, Multidisciplinaire Praktijk de Beuken zet zich in voor het welzijn van de gemeenschap in de regio Anzegem.
Foto van multidisciplinaire praktijk de Beuken
Veelgestelde vragen over multidisciplinaire praktijk de Beuken
Tijdens de werkuren is multidisciplinaire praktijk de Beuken telefonisch bereikbaar op het nummer: 056 29 30 30.
Het adres van gemeenschappelijk gezondheidscentrum multidisciplinaire praktijk de Beuken is Beukenhofstraat 32, 8570 Anzegem.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 08:00 - 22:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 22:00 |
| Woensdag | 08:00 - 22:00 |
| Donderdag | 08:00 - 22:00 |
| Vrijdag | 08:00 - 22:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 22:00 |
| Zondag | Gesloten |
De website van multidisciplinaire praktijk de Beuken kan je bezoeken via het webadres mdpdebeuken.be.
multidisciplinaire praktijk de Beuken is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Extra informatie over gemeenschappelijk gezondheidscentrum multidisciplinaire praktijk de Beuken in Anzegem:
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke parking
Voorzieningen
- Toilet
Planning
- Afspraak verplicht
- Neemt nieuwe patiënten aan
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast multidisciplinaire praktijk de Beuken ook deze lokale ondernemingen
Equilibre: Osteopathie-kinesitherapie-psychotherapie/coaching-voedingsadvies-podologie-Personal training/small group lessen
Dikkebusseweg 248, 8900 Ieper
Groepspraktijk Mastentop
Liersebaan 23/B1, 2240 Zandhoven
't Verbindt | Praktijk voor ontwikkeling & balans
Wallekouter 1, 8560 Wevelgem
Puur Zuid - Praktijkhuis voor lichaam en geest
Leopold de Waelstraat 28, 2000 Antwerpen
Bloei Praktijk
Steenweg 67, 3540 Herk-de-Stad
HCWO (Health-Center-Wezembeek-Oppem)
Mechelsesteenweg 157, 1970 Wezembeek-Oppem
Vrij Gezondheidscentrum de Tragel
Kroonveldlaan 40D, 9200 Dendermonde