Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Actuele bedrijfsinformatie van psycholoog Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen in 3010 Kessel-Lo.
Bel: 0486 21 83 04
Adres: Diestsesteenweg 376, 3010 Kessel-Lo
Website: psycholoog-leuven.com
Reviews van Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Locatie van Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Adres: Diestsesteenweg 376, 3010 Kessel-Lo
Plan je route naar Psycholoog Leuven - Imke Van HerrewegenOver Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Psycholoog Leuven, onder leiding van Imke Van Herrewegen, biedt professionele psychologische en psychotherapeutische diensten aan in het hart van Leuven. Gevestigd op de Diestsesteenweg 376, 3010 Leuven, richt deze praktijk zich op het ondersteunen van individuen die worstelen met diverse mentale en emotionele uitdagingen. Met een klantgerichte aanpak en een focus op persoonlijke groei, zorgt Imke Van Herrewegen voor een veilige en vertrouwde omgeving waarin cliënten hun zorgen kunnen delen en samen met haar kunnen werken aan hun welzijn. Of het nu gaat om stress, angst, depressie of andere psychologische vragen, de praktijk van Psycholoog Leuven staat klaar om hulp te bieden en advies te geven.
Foto van Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Veelgestelde vragen over Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen
Tijdens de werkuren is Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen telefonisch bereikbaar op het nummer: 0486 21 83 04.
Het adres van psycholoog Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen is Diestsesteenweg 376, 3010 Kessel-Lo.
We hebben geen informatie over de openingsuren van Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 0486 21 83 04.
De website van Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen kan je bezoeken via het webadres psycholoog-leuven.com.
Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Extra informatie over psycholoog Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen in Kessel-Lo:
Aangeleverd door het bedrijf
- Gerund door een vrouwelijke ondernemer
Voorzieningen
- Toilet
Planning
- Neemt nieuwe patiënten aan
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Psycholoog Leuven - Imke Van Herrewegen ook deze lokale ondernemingen
Charlotte Wyard
Rue Georges et Jacques Martin 11, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Annelies De Zaeytijd
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: psycholoog