Thuisverpleging Auxilia

Thuiszorg dienst

Actuele bedrijfsinformatie van thuiszorg dienst Thuisverpleging Auxilia in 3600 Genk.

Bel: 0473 49 62 45

Mail: info@thuisverpleging-auxilia.be bram_rosseau@hotmail.com burgerzaken@herk-de-stad.be

Adres: Bleuskenstraat 2, 3600 Genk

Website: thuisverpleging-auxilia.be

Thuisverpleging Auxilia Home
thuisverpleging Auxilia genk
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van thuiszorg dienst Thuisverpleging Auxilia (Genk) online met vrienden en familie.

Reviews van Thuisverpleging Auxilia

Thuisverpleging Auxilia heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Thuisverpleging Auxilia in 3600 Genk? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Thuisverpleging Auxilia

Maandag 08:00 - 20:00
Dinsdag 08:00 - 20:00
Woensdag 08:00 - 20:00
Donderdag 08:00 - 20:00
Vrijdag 08:00 - 20:00
Zaterdag 08:00 - 20:00
Zondag 08:00 - 20:00

Locatie van Thuisverpleging Auxilia

Adres: Bleuskenstraat 2, 3600 Genk

Plan je route naar Thuisverpleging Auxilia

Over Thuisverpleging Auxilia

Thuisverpleging Auxilia is een thuiszorg dienst gevestigd in Genk, op de Bleuskenstraat 2. Ons team van professionele verpleegkundigen staat klaar om de beste zorg te verlenen aan onze patiënten in hun eigen vertrouwde omgeving. Wij bieden een breed scala aan verpleegkundige diensten aan, waaronder wondverzorging, injecties, medicatiebeheer, en nog veel meer. Bij Thuisverpleging Auxilia staat de zorg en het welzijn van onze patiënten altijd centraal. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.

Foto van Thuisverpleging Auxilia

Foto van Thuisverpleging Auxilia

Veelgestelde vragen over Thuisverpleging Auxilia

Tijdens de werkuren is Thuisverpleging Auxilia telefonisch bereikbaar op het nummer: 0473 49 62 45.

Het adres van thuiszorg dienst Thuisverpleging Auxilia is Bleuskenstraat 2, 3600 Genk.

Dit zijn de openingsuren van Thuisverpleging Auxilia in 3600 Genk:
Dag Werkuren
Maandag 08:00 - 20:00
Dinsdag 08:00 - 20:00
Woensdag 08:00 - 20:00
Donderdag 08:00 - 20:00
Vrijdag 08:00 - 20:00
Zaterdag 08:00 - 20:00
Zondag 08:00 - 20:00

De website van Thuisverpleging Auxilia kan je bezoeken via het webadres thuisverpleging-auxilia.be.

Thuisverpleging Auxilia is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Thuisverpleging Auxilia ook deze lokale ondernemingen

Foto van Bloesem Bvba

Bloesem Bvba

Thuiszorg dienst

Sint-Corneliusstraat 59, 2440 Geel

Foto van Familiezorg West-Vlaanderen vzw

Familiezorg West-Vlaanderen vzw

Thuiszorg dienst

De Brouwerstraat 4, 8900 Ieper

Foto van Zorgpunt Apotheek Devos - Aartrijke

Zorgpunt Apotheek Devos - Aartrijke

Thuiszorg dienst
Leverancier van assistieve hulpmiddelen
Winkel voor medische benodigdheden
Rolstoelenwinkel

Brugsestraat 10, 8211 Aartrijke

Foto van Familiehulp Dagverzorging

Familiehulp Dagverzorging

Thuiszorg dienst

Lichterstraat 9, 2870 Breendonk

Foto van Thuisverpleging Mattijs Vandeputte

Thuisverpleging Mattijs Vandeputte

Thuiszorg dienst

Wildendriesstraat 3, 9771 Nokere

Foto van Thuisverpleging Vera & Regina

Thuisverpleging Vera & Regina

Thuiszorg dienst
Praktijkondersteuner

Rode 61, 3380 Glabbeek

Foto van Topzorg Waasland

Topzorg Waasland

Thuiszorg dienst
Verpleging en verzorging
Ouderenzorg
Verpleegkundevereniging

Eigenlostraat 49, 9100 Sint-Niklaas

Foto van Thuisverpleging Martien Hooghe

Thuisverpleging Martien Hooghe

Thuiszorg dienst
Verpleging en verzorging

Elzendammestraat 5, 8690 Alveringem

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: thuiszorg dienst