Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Actuele bedrijfsinformatie van betoncentrale Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten in 2900 Schoten.
Bel: 03 380 10 20
Adres: Kanaaldijk 25, 2900 Schoten
Website: vanpelt.be
Reviews van Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Openingsuren van Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
| Maandag | 06:00 - 17:30 |
| Dinsdag | 06:00 - 17:30 |
| Woensdag | 06:00 - 17:30 |
| Donderdag | 06:00 - 17:30 |
| Vrijdag | 06:00 - 17:30 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Adres: Kanaaldijk 25, 2900 Schoten
Plan je route naar Van Pelt Bouwmaterialen - SchotenOver Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Van Pelt Bouwmaterialen is een leverancier van bouwmaterialen uit Schoten. Zij bieden een breed assortiment aan bouwmaterialen, van hout en isolatiemateriaal tot gereedschap en verf. Daarnaast beschikken zij over een bouwmarkt waar klanten terecht kunnen voor deskundig advies en professionele service. Ook hebben zij een betoncentrale waar beton op maat gemaakt kan worden voor diverse bouwprojecten. Daarnaast hecht Van Pelt Bouwmaterialen veel waarde aan duurzaamheid en recycling, wat blijkt uit hun recyclingprogramma voor afval. De locatie van Van Pelt Bouwmaterialen is gelegen aan de Kanaaldijk 25 in Schoten.
Foto van Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Veelgestelde vragen over Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten
Tijdens de werkuren is Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten telefonisch bereikbaar op het nummer: 03 380 10 20.
Het adres van betoncentrale Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten is Kanaaldijk 25, 2900 Schoten.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 06:00 - 17:30 |
| Dinsdag | 06:00 - 17:30 |
| Woensdag | 06:00 - 17:30 |
| Donderdag | 06:00 - 17:30 |
| Vrijdag | 06:00 - 17:30 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
De website van Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten kan je bezoeken via het webadres vanpelt.be.
Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten in Schoten krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.20 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten. Deze score is berekend op basis van 206 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over betoncentrale Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten in Schoten:
Betalen
- Betaalpassen
- Contactloos mobiel betalen
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Van Pelt Bouwmaterialen - Schoten ook deze lokale ondernemingen
LG-Beton nv - prefab natuurlijke betonelementen
Kanaalkaai 2, 3960 Bree
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: betoncentrale