Venio thuisverpleging

Gezondheid

Actuele bedrijfsinformatie van gezondheid Venio thuisverpleging in 8421 Vlissegem.

Bel: 059 23 51 59

Mail: sales@veniosystems.com info@veniosystems.com j_d@venio.com

Adres: Grotestraat 62, 8421 Vlissegem

Website: venio.be

Venio thuisverpleging Hygiënische & medische zorg aan huis | Venio Thuisverpleging
U kan op ons rekenen voor hygiënische hulp aan huis, waaronder wassen. Verder staan we in voor wondzorg, diabetologie & palliatieve zorg.
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van gezondheid Venio thuisverpleging (Vlissegem) online met vrienden en familie.

Reviews van Venio thuisverpleging

Venio thuisverpleging heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Venio thuisverpleging in 8421 Vlissegem? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Locatie van Venio thuisverpleging

Adres: Grotestraat 62, 8421 Vlissegem

Plan je route naar Venio thuisverpleging

Over Venio thuisverpleging

Venio Thuisverpleging is een zorgwekkend bedrijf dat gevestigd is op Grotestraat 62 in De Haan (8421). Gespecialiseerd in thuisverpleging, biedt Venio een verscheidenheid aan gezondheidsdiensten aan die gericht zijn op het verbeteren van de levenskwaliteit van hun cliënten. Met een team van ervaren zorgprofessionals staat de organisatie klaar om ondersteuning te bieden aan mensen die tijdelijk of permanent hulp nodig hebben in hun thuissituatie. Venio Thuisverpleging streeft naar een persoonlijke aanpak en werkt samen met cliënten en hun families om te zorgen voor de best mogelijke zorg op maat.

Foto van Venio thuisverpleging

Foto van Venio thuisverpleging

Veelgestelde vragen over Venio thuisverpleging

Tijdens de werkuren is Venio thuisverpleging telefonisch bereikbaar op het nummer: 059 23 51 59.

Het adres van gezondheid Venio thuisverpleging is Grotestraat 62, 8421 Vlissegem.

We hebben geen informatie over de openingsuren van Venio thuisverpleging. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 059 23 51 59.

De website van Venio thuisverpleging kan je bezoeken via het webadres venio.be.

Venio thuisverpleging is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Venio thuisverpleging in Vlissegem krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen Venio thuisverpleging dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 1 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Venio thuisverpleging ook deze lokale ondernemingen

Foto van Wevelgemse Osteopaten Mathijs Druart en Apolline Ameel

Wevelgemse Osteopaten Mathijs Druart en Apolline Ameel

Gezondheid

Nonnebosstraat 2, 8560 Wevelgem

Foto van Thuisverpleging Ingrid Borghs bvba

Thuisverpleging Ingrid Borghs bvba

Gezondheid

Neerzijde 12, 2460 Kasterlee

Foto van Inge Destrebecq

Inge Destrebecq

Osteopaat
Gezondheid

Albertkanaalstraat 22, 3511 Kuringen

Foto van Osteopathie Johan Schelpe bvba

Osteopathie Johan Schelpe bvba

Gezondheid

Heilig-Kruisplein 5, 8800 Roeselare

Foto van 't Spateltje

't Spateltje

Gezondheid

Kruispad 9, 2360 Oud-Turnhout

Foto van Roelens / Stephanie

Roelens / Stephanie

Gezondheid

Larstraat 18, 8930 Menen

Foto van Durnez / Aleidis

Durnez / Aleidis

Gezondheid

Menenstraat 116, 8980 Zonnebeke

Foto van Van Enis / Martine

Van Enis / Martine

Osteopaat
Gezondheid

Rue de la Vignette 218, 1160 Oudergem

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: gezondheid