Vervoort / Werner
Actuele bedrijfsinformatie van fitnessruimte Vervoort / Werner in 2160 Wommelgem.
Bel: 03 353 44 35
Adres: Herentalsebaan 718, 2160 Wommelgem
Reviews van Vervoort / Werner
Locatie van Vervoort / Werner
Adres: Herentalsebaan 718, 2160 Wommelgem
Plan je route naar Vervoort / WernerOver Vervoort / Werner
Vervoort / Werner is een fitnessruimte en gezondheidspunt gelegen aan de Herentalsebaan 718 in 2160 Wommelgem. De locatie richt zich op het verbeteren van conditie en algemeen welzijn en kan onder meer faciliteiten aanbieden zoals fitnesstoestellen, cardio- en krachtruimtes, kleed- en doucheruimtes en begeleiding bij training of revalidatie. Dankzij de combinatie van fitness en gezondheidsgericht werken is het een geschikte plek voor wie wil werken aan kracht, uithouding of herstel onder deskundig toezicht. Voor concrete informatie over openingsuren, tarieven en het exacte dienstenaanbod kan je best ter plaatse informeren of de contactgegevens van Vervoort / Werner raadplegen.
Foto van Vervoort / Werner
Veelgestelde vragen over Vervoort / Werner
Tijdens de werkuren is Vervoort / Werner telefonisch bereikbaar op het nummer: 03 353 44 35.
Het adres van fitnessruimte Vervoort / Werner is Herentalsebaan 718, 2160 Wommelgem.
We hebben geen informatie over de openingsuren van Vervoort / Werner. Informeer naar de openingstijden via het telefoonnummer: 03 353 44 35.
Het officiële webadres van Vervoort / Werner is bij ons niet gekend. Dit bedrijf heeft mogelijks geen website.
Vervoort / Werner is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Vervoort / Werner ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: fitnessruimte