White Wisdom

Coach
Organisator van buitenactiviteiten

Actuele bedrijfsinformatie van coach White Wisdom in 8020 Oostkamp.

Bel: 0471 36 07 14

Mail: info@whitewisdom.com.au

Adres: Kortekeerstraat 25, 8020 Oostkamp

Website: whitewisdom.be

White Wisdom Bistro White Wisdom – in Ruddervoorde
White Wisdom is een sfeervolle bistro in Ruddervoorde waar je geniet van huisgemaakte gerechten, rust en charme op de Lipizzanerhoeve.
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van coach White Wisdom (Oostkamp) online met vrienden en familie.

Reviews van White Wisdom

White Wisdom heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met White Wisdom in 8020 Oostkamp? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van White Wisdom

Maandag 09:00 - 21:00
Dinsdag 09:00 - 19:00
Woensdag 09:00 - 19:00
Donderdag 09:00 - 19:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 19:00
Zondag Gesloten

Locatie van White Wisdom

Adres: Kortekeerstraat 25, 8020 Oostkamp

Plan je route naar White Wisdom

Over White Wisdom

White Wisdom is een dynamisch bedrijf dat zich richt op het bieden van coaching en het organiseren van buitenactiviteiten. Gevestigd in de Kortekeerstraat 25 te Oostkamp, biedt White Wisdom een scala aan diensten aan die gericht zijn op persoonlijke ontwikkeling, teambuilding en het vergroten van bewustzijn in de natuur. Met een focus op de unieke combinatie van coaching en outdoor ervaringen, helpt het team van White Wisdom individuen en groepen om hun potentieel te ontdekken en uitdagingen aan te gaan in een inspirerende omgeving. Of het nu gaat om wandelingen in de natuur, workshops of coachingsessies, White Wisdom streeft ernaar om zijn klanten een verrijkende en verfrissende ervaring te bieden.

Foto van White Wisdom

Foto van White Wisdom

Veelgestelde vragen over White Wisdom

Tijdens de werkuren is White Wisdom telefonisch bereikbaar op het nummer: 0471 36 07 14.

Het adres van coach White Wisdom is Kortekeerstraat 25, 8020 Oostkamp.

Dit zijn de openingsuren van White Wisdom in 8020 Oostkamp:
Dag Werkuren
Maandag 09:00 - 21:00
Dinsdag 09:00 - 19:00
Woensdag 09:00 - 19:00
Donderdag 09:00 - 19:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 19:00
Zondag Gesloten

De website van White Wisdom kan je bezoeken via het webadres whitewisdom.be.

White Wisdom is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Extra informatie over coach White Wisdom in Oostkamp:

Aangeleverd door het bedrijf

  • Gerund door een vrouwelijke ondernemer

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk toilet
  • Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen

Voorzieningen

  • Toilet

Publiek

  • LGBTQ+ vriendelijk
  • Veilige omgeving voor transgenders

Planning

  • Afspraak verplicht

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast White Wisdom ook deze lokale ondernemingen

Foto van NextStep

NextStep

Coach
Service establishment
Foto van Vertellis Therapie & Coaching

Vertellis Therapie & Coaching

Psychotherapeut
Coach

Bogaardenstraat 8F, 2220 Heist-op-den-Berg

Foto van Nele Corvelyn - Counseling & Coaching

Nele Corvelyn - Counseling & Coaching

Psychotherapeut
Coach
Lifecoach
Gezondheidsconsulent
Geestelijke gezondheidszorg

Waterwalstraat 10, 8755 Ruiselede

Foto van Praktijk de maan

Praktijk de maan

Coach

Lepelstraat 23, 8600 Diksmuide

Foto van Make me Fly!

Make me Fly!

Coach

Dendermondsesteenweg 189, 9070 Destelbergen

Foto van CareerSwitch

CareerSwitch

Coach

Rozestraat 88, 9910 Knesselare

Foto van Hartcoherentie

Hartcoherentie

Coach

Romeins Plein, 9620 Zottegem

Foto van Cdr coaching

Cdr coaching

Coach

Bossaersstraat, 2930 Brasschaat

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: coach