apotheek cattebeke

Apotheek

Actuele bedrijfsinformatie van apotheek apotheek cattebeke in 9000 Gent.

Bel: 09 225 29 65

Adres: Sint-Michielsstraat 15, 9000 Gent

Website: apotheekcattebeke.be

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van apotheek apotheek cattebeke (Gent) online met vrienden en familie.

Reviews van apotheek cattebeke

apotheek cattebeke heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met apotheek cattebeke in 9000 Gent? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van apotheek cattebeke

Maandag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Dinsdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Woensdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Donderdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Vrijdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Locatie van apotheek cattebeke

Adres: Sint-Michielsstraat 15, 9000 Gent

Plan je route naar apotheek cattebeke

Over apotheek cattebeke

Apotheek Cattebeke, gelegen aan de Sint-Michielsstraat 15 in het hart van Gent (9000), biedt een uitgebreid assortiment aan medicijnen en gezondheidsproducten. Met een toegewijd team van professionele apothekers en ondersteunend personeel staat de apotheek klaar om deskundig advies te geven over geneesmiddelen, gezondheid en welzijn. De apotheek hecht veel belang aan klantgerichtheid en kwaliteit van service, zodat klanten altijd de juiste begeleiding en ondersteuning ontvangen. Daarnaast worden er regelmatig gezondheidsacties en voorlichtingssessies georganiseerd om de gemeenschap bewust te maken van belangrijke gezondheidskwesties. Of het nu gaat om receptgeneesmiddelen, vrij verkrijgbare producten of gezondheidsadvies, Apotheek Cattebeke is uw betrouwbare partner in zorg.

Foto van apotheek cattebeke

Foto van apotheek cattebeke

Veelgestelde vragen over apotheek cattebeke

Tijdens de werkuren is apotheek cattebeke telefonisch bereikbaar op het nummer: 09 225 29 65.

Het adres van apotheek apotheek cattebeke is Sint-Michielsstraat 15, 9000 Gent.

Dit zijn de openingsuren van apotheek cattebeke in 9000 Gent:
Dag Werkuren
Maandag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Dinsdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Woensdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Donderdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Vrijdag 08:30 - 12:45, 13:30 - 18:30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

De website van apotheek cattebeke kan je bezoeken via het webadres apotheekcattebeke.be.

apotheek cattebeke is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

apotheek cattebeke in Gent krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.90 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij apotheek cattebeke. Deze score is berekend op basis van 10 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over apotheek apotheek cattebeke in Gent:

Serviceopties

  • Winkelbezoek mogelijk

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
  • Geen rolstoeltoegankelijk toilet

Betalen

  • Creditcards

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast apotheek cattebeke ook deze lokale ondernemingen

Foto van Apotheek Luc Vandepitte

Apotheek Luc Vandepitte

Apotheek

Moerkerkse Steenweg 23, 8310 Assebroek

Foto van Apotheek Waelput Nieuwkerken-Waas

Apotheek Waelput Nieuwkerken-Waas

Apotheek

Nieuwkerkenstraat 111, 9100 Sint-Niklaas

Foto van Apotheek Berden

Apotheek Berden

Apotheek

Grote Markt 23, 3800 Sint-Truiden

Foto van Bvba Apotheek Goossens

Bvba Apotheek Goossens

Apotheek

Lange Minnestraat 52, 9280 Lebbeke

Foto van Apotheek A. Dochy

Apotheek A. Dochy

Apotheek

Steenstraat 6, 8370 Blankenberge

Foto van Apoteek

Apoteek

Apotheek

Sasweg 1, 9500 Geraardsbergen

Foto van Apotheek Wille

Apotheek Wille

Apotheek

Wemmelsestraat 1, 1853 Strombeek-Bever

Foto van Apotheek Vooruit

Apotheek Vooruit

Apotheek

Kokkelbeekstraat 12, 9100 Sint-Niklaas

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: apotheek