Apotheek Mann
Actuele bedrijfsinformatie van apotheek Apotheek Mann in 2018 Antwerpen.
Bel: 03 237 60 93
Adres: Jan van Rijswijcklaan 82, 2018 Antwerpen
Website: apotheekmann.be
Reviews van Apotheek Mann
Openingsuren van Apotheek Mann
| Maandag | 09:00 - 18:30 |
| Dinsdag | 09:00 - 18:30 |
| Woensdag | 09:00 - 18:30 |
| Donderdag | 09:00 - 18:30 |
| Vrijdag | 09:00 - 18:30 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van Apotheek Mann
Adres: Jan van Rijswijcklaan 82, 2018 Antwerpen
Plan je route naar Apotheek MannOver Apotheek Mann
Apotheek Mann is een veelzijdige zorg- en winkelpartner in Antwerpen, gelegen op Jan van Rijswijcklaan 82 (2018 Antwerpen). Als apotheek voorziet ze in zowel geneesmiddelen op voorschrift als vrij verkrijgbare medicatie en zelfzorgproducten, terwijl de aanwezigheid van een gezondheidsconsulent zorgt voor persoonlijk advies over geneesmiddelengebruik, preventie en algemene gezondheidsvragen. Daarnaast functioneert Apotheek Mann ook als drogisterij en cosmeticawinkel, met een assortiment verzorgingsproducten, supplementen en cosmetica voor huid- en haarverzorging. Door die combinatie van farmaceutische dienstverlening en winkelassortiment is het een praktische bestemming voor wie zowel medische begeleiding als dagelijkse verzorgings- en schoonheidsproducten zoekt.
Foto van Apotheek Mann
Veelgestelde vragen over Apotheek Mann
Tijdens de werkuren is Apotheek Mann telefonisch bereikbaar op het nummer: 03 237 60 93.
Het adres van apotheek Apotheek Mann is Jan van Rijswijcklaan 82, 2018 Antwerpen.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | 09:00 - 18:30 |
| Dinsdag | 09:00 - 18:30 |
| Woensdag | 09:00 - 18:30 |
| Donderdag | 09:00 - 18:30 |
| Vrijdag | 09:00 - 18:30 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
De website van Apotheek Mann kan je bezoeken via het webadres apotheekmann.be.
Apotheek Mann is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Apotheek Mann in Antwerpen krijgt een gemiddelde reviewscore van 4.60 op 5. Klanten hebben dus overwegend een positieve ervaring bij Apotheek Mann. Deze score is berekend op basis van 42 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Extra informatie over apotheek Apotheek Mann in Antwerpen:
Serviceopties
- Ophalen in de winkel
- Winkelbezoek mogelijk
- Levering op dezelfde dag
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
- Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Publiek
- LGBTQ+ vriendelijk
- Veilige omgeving voor transgenders
Betalen
- Betaalpassen
- Contactloos mobiel betalen
- Creditcards
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Apotheek Mann ook deze lokale ondernemingen
Apotheek Van Overberge - Van Den Steen, Apotheek Mariakerke
Lindekouterstraat 2, 9030 Mariakerke
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: apotheek