BENU Kortrijk

Apotheek

Actuele bedrijfsinformatie van apotheek BENU Kortrijk in 8500 Kortrijk.

Bel: 056 78 23 63

Adres: Zwevegemsestraat 38, 8500 Kortrijk

Website: storelocator.lloydspharma.be

BENU Kortrijk Apotheek Lloydspharma MDD
Apotheek Lloydspharma MDD, Zwevegemsestraat, 38, 8500 Kortrijk
Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van apotheek BENU Kortrijk (Kortrijk) online met vrienden en familie.

Reviews van BENU Kortrijk

BENU Kortrijk heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met BENU Kortrijk in 8500 Kortrijk? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van BENU Kortrijk

Maandag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Dinsdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Woensdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Donderdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Vrijdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Zaterdag 08:30 - 12:30
Zondag Gesloten

Locatie van BENU Kortrijk

Adres: Zwevegemsestraat 38, 8500 Kortrijk

Plan je route naar BENU Kortrijk

Over BENU Kortrijk

BENU Kortrijk is een apotheek gelegen aan de Zwevegemsestraat 38 in Kortrijk. Als apotheek bieden zij een uitgebreid assortiment geneesmiddelen, verzorgingsproducten en medische hulpmiddelen aan. Klanten kunnen er terecht voor deskundig advies en begeleiding bij het gebruik van medicatie. BENU Kortrijk streeft naar een optimale gezondheid en welzijn van haar klanten en staat garant voor een professionele en persoonlijke service.

Foto van BENU Kortrijk

Foto van BENU Kortrijk

Veelgestelde vragen over BENU Kortrijk

Tijdens de werkuren is BENU Kortrijk telefonisch bereikbaar op het nummer: 056 78 23 63.

Het adres van apotheek BENU Kortrijk is Zwevegemsestraat 38, 8500 Kortrijk.

Dit zijn de openingsuren van BENU Kortrijk in 8500 Kortrijk:
Dag Werkuren
Maandag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Dinsdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Woensdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Donderdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Vrijdag 08:30 - 12:30, 13:30 - 18:30
Zaterdag 08:30 - 12:30
Zondag Gesloten

De website van BENU Kortrijk kan je bezoeken via het webadres storelocator.lloydspharma.be.

BENU Kortrijk is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

BENU Kortrijk in Kortrijk krijgt een gemiddelde reviewscore van 2.20 op 5. Klanten geven negatieve reviews over BENU Kortrijk. Deze score is berekend op basis van 26 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Extra informatie over apotheek BENU Kortrijk in Kortrijk:

Serviceopties

  • Ophalen in de winkel
  • Winkelbezoek mogelijk
  • Geen bezorging

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang

Betalen

  • Betaalpassen
  • Creditcards

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast BENU Kortrijk ook deze lokale ondernemingen

Foto van APOTHEEK SABINE DESIMPEL

APOTHEEK SABINE DESIMPEL

Apotheek

Kleppestraat 39, 8890 Moorslede

Foto van Apotheek Rogge in Damme

Apotheek Rogge in Damme

Apotheek

Moerkerkebrug 1, 8340 Damme

Foto van Bvba Apotheek Goossens

Bvba Apotheek Goossens

Apotheek

Lange Minnestraat 52, 9280 Lebbeke

Foto van Apotheek De Preester

Apotheek De Preester

Apotheek

Stationsstraat 93, 8790 Waregem

Foto van ter goedingen.Bellem

ter goedingen.Bellem

Apotheek

Oude Desselgemstraat 9, 8790 Waregem

Foto van Apoteek

Apoteek

Apotheek

Sasweg 1, 9500 Geraardsbergen

Foto van Apotheek Vooruit

Apotheek Vooruit

Apotheek

Kokkelbeekstraat 12, 9100 Sint-Niklaas

Foto van Multipharma

Multipharma

Apotheek

Rue Haute 343, 1000 Brussel

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: apotheek