Kapsalon Moderne
Actuele bedrijfsinformatie van kapper Kapsalon Moderne in 8560 Wevelgem.
Bel: 0477 55 89 24
Adres: Omer Mullielaan 8, 8560 Wevelgem
Reviews van Kapsalon Moderne
Openingsuren van Kapsalon Moderne
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 09:00 - 11:00, 13:30 - 17:30 |
| Donderdag | 09:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Locatie van Kapsalon Moderne
Adres: Omer Mullielaan 8, 8560 Wevelgem
Plan je route naar Kapsalon ModerneOver Kapsalon Moderne
Kapsalon Moderne is een kapsalon gevestigd aan Omer Mullielaan 8 in 8560 Wevelgem. De salon biedt professionele kappersdiensten voor zowel mannen als vrouwen, zoals knippen, kleuring en styling, met aandacht voor kwaliteit en een persoonlijke aanpak. Het team staat bekend om vakmanschap en klantvriendelijkheid en streeft ernaar om elke afspraak in een ontspannen en aangename sfeer te laten verlopen. Gelegen in Wevelgem is Kapsalon Moderne een lokaal adres voor wie op zoek is naar een moderne look en advies op maat.
Foto van Kapsalon Moderne
Veelgestelde vragen over Kapsalon Moderne
Tijdens de werkuren is Kapsalon Moderne telefonisch bereikbaar op het nummer: 0477 55 89 24.
Het adres van kapper Kapsalon Moderne is Omer Mullielaan 8, 8560 Wevelgem.
| Dag | Werkuren |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 09:00 - 11:00, 13:30 - 17:30 |
| Donderdag | 09:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Het officiële webadres van Kapsalon Moderne is bij ons niet gekend. Dit bedrijf heeft mogelijks geen website.
Kapsalon Moderne is vermeld in deze bedrijfscategorieën:
Kapsalon Moderne in Wevelgem krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen Kapsalon Moderne dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 2 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.
Gerelateerde lokale bedrijven
Bekijk naast Kapsalon Moderne ook deze lokale ondernemingen
Populaire gemeenten
Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: kapper