Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Tuin
Ontwerper buitenverlichting
Tuin- en landschapsarchitect
Aannemer voor vijvers
Aannemer voor gazonsproeisystemen

Actuele bedrijfsinformatie van tuin Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte in 2350 Vosselaar.

Bel: 0486 24 40 01

Mail: karin@michielsentuinen.be info@automaticspraying.be robby.penxten@automaticspraying.be

Adres: Charlottapad 4, 2350 Vosselaar

Website: michielsentuinen.be

Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte Passie voor planten en architectuur
Een van de vele voordelen van de aanwezigheid van de natuur is dat het ons creatieve denkproces voedt en daarmee onze voortdurende evolutie. De rijkdom van en de diversiteit binnen het plantenrijk kunnen de beperkte ruimte van een tuin of gevel extra kracht geven, of net de verbinding vormen tussen het groen en de architectuur.

Je kan Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte ook vinden op:
Facebook

Bewerking voorstellen

Deel dit bedrijfsprofiel

Deel de bedrijfspagina van tuin Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte (Vosselaar) online met vrienden en familie.

Reviews van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte heeft nog geen klantenbeoordelingen ontvangen op Bedrijvenwijzer.be. Heb je ervaring met Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte in 2350 Vosselaar? Deel dan jouw mening om anderen te helpen een doordachte keuze te maken.
Deel je ervaring!

Laden...

Openingsuren van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Maandag 10:00 - 20:00
Dinsdag 10:00 - 20:00
Woensdag 10:00 - 20:00
Donderdag 10:00 - 20:00
Vrijdag 10:00 - 20:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Locatie van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Adres: Charlottapad 4, 2350 Vosselaar

Plan je route naar Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Over Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Karin Michielsen is een ervaren tuin- en landschapsarchitecte gevestigd in Vosselaar. Met haar expertise en passie voor groen, creëert ze unieke en prachtige tuinontwerpen voor zowel particulieren als bedrijven. Naast het ontwerpen van tuinen, is Karin ook gespecialiseerd in het ontwerpen van buitenverlichting en het aanleggen van gazonsproeisystemen en vijvers. Haar creativiteit en oog voor detail zorgen ervoor dat elk project tot in de puntjes is verzorgd. Of het nu gaat om een kleine stadstuin of een uitgestrekt landschap, Karin weet altijd een harmonieus en sfeervol ontwerp te realiseren. Je kunt Karin Michielsen vinden op het Charlottapad 4 in Vosselaar, waar ze graag met jou in gesprek gaat om jouw droomtuin werkelijkheid te maken.

Foto van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Foto van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Veelgestelde vragen over Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte

Tijdens de werkuren is Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte telefonisch bereikbaar op het nummer: 0486 24 40 01.

Het adres van tuin Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte is Charlottapad 4, 2350 Vosselaar.

Dit zijn de openingsuren van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte in 2350 Vosselaar:
Dag Werkuren
Maandag 10:00 - 20:00
Dinsdag 10:00 - 20:00
Woensdag 10:00 - 20:00
Donderdag 10:00 - 20:00
Vrijdag 10:00 - 20:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

De website van Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte kan je bezoeken via het webadres michielsentuinen.be.

Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte is vermeld in deze bedrijfscategorieën:

Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte in Vosselaar krijgt een gemiddelde reviewscore van 5.00 op 5. Klanten bevelen Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte dus sterk aan. Deze score is berekend op basis van 1 betrouwbare Google beoordelingen of reviews.

Gerelateerde lokale bedrijven

Bekijk naast Karin Michielsen Tuin- & Landschapsarchitecte ook deze lokale ondernemingen

Foto van Tuinen & Zo ...

Tuinen & Zo ...

Tuin

Koning Boudewijnlaan 27, 2250 Olen

Foto van Buitenprojects

Buitenprojects

Tuin
Tuin- en landschapsarchitect

Steenweg Deinze 147, 9810 Nazareth

Foto van Hendriks - Gardens Hoveniersbedrijf

Hendriks - Gardens Hoveniersbedrijf

Tuin
Tuinman
Tuin- en landschapsarchitect

Molenstraat 11, 6141 Forchies-La-Marche

Foto van Arbo Tuinen Van Erdeghem

Arbo Tuinen Van Erdeghem

Tuin

Ardoystraat, 9220 Hamme

Foto van Garden Concept.be

Garden Concept.be

Speeltuin
Architect
Tuin
Grondverzet
Bouwer van veranda's
Bouwer van schuurtjes
Landschapsarchitect
Zwembad

Sur les Prés 38, 4877 Olne

Foto van Symco

Symco

Tuin

Molenvatenweg 2, 3210 Lubbeek

Foto van Bram Tuinen

Bram Tuinen

Tuin

9940 Evergem

Foto van Van Thillo Luc

Van Thillo Luc

Klusbedrijf
Tuin
Installatiebedrijf
Slotenmaker

Berchemhofstraat 18/1, 2600 Berchem

Populaire gemeenten

Vind gericht bedrijven die voldoen aan de criteria: tuin